داستان تداخل روسیه همچنان مانند ژاکت ارزان قیمت آنگورا در حال بازشدن است

داستان تداخل روسیه همچنان مانند ژاکت ارزان قیمت آنگورا در حال بازشدن است

در این نسخه از ساعت بحرانی ، همكاران دکتر ویلمر لئون و گارلند نیكسون با مارك سلبودا ، تحلیلگر امنیت بین المللی مستقر در مسكو ، درباره سؤال دخالت روسیه در مبارزات Brexit صحبت می كنند.

رویترز در پاسخ به این سوال که دخالت روسیه در کارزار Brexit است ، روز سه شنبه رویترز در گزارشی از کمیته اطلاعات و امنیت پارلمان انگلستان ، با اعلام این خبر گفت: “گفته شده است نشانه های منبع باز وجود دارد مبنی بر اینکه روسیه به دنبال نفوذ بر Brexit بوده است. اما شواهد سختی ارائه نشده است. ” رویترز اظهار داشت: “این کمیته قادر به تعیین اینکه روسیه تلاش کرده است در همه‌پرسی اتحادیه اروپا تأثیر بگذارد ، که منجر به خروج انگلیس از این بلوک در سال جاری شد. وقتی از وی درخواست شواهدی مبنی بر مداخله مشکوک روس در رای گیری داده شد ، آژانس اصلی اطلاعات داخلی انگلیس MI5 کمیته گفت فقط شش سطر متن تولید کرده است. “

وال استریت ژورنال روز سه شنبه گزارش داد که دانشمندان در حال تلاش برای تعیین میزان مرگ و میر COVID-19 هستند. “این تحقیق – بررسی مرگ و میرها از تعداد کل عفونت ها ، که شامل موارد گزارش نشده است – نشان می دهد که COVID-19 از حدود 0.3٪ تا 1.5٪ از افراد آلوده را به قتل می رساند. ژورنال خاطرنشان كرد: به ازای هر 1000 بیمار آلوده ، به طور متوسط ​​از 5 تا 10 نفر می میرند. ” این چقدر مهم است؟

واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش داد: “مقامات امنیت میهن امروز دوشنبه اعلام كردند كه آنها در حال آماده سازی برای اعزام مأمورین فدرال به شیكاگو هستند ، در حالی كه پرزیدنت ترامپ تهدید كرد كه پرسنل نیروی انتظامی آمریكا را به شهرهای دیگر تحت رهبری دموكرات منتقل می كند كه دارای جنایات جنایی هستند.” ما از همه اینها چه می توانیم بسازیم و آیا این فرصتی است برای گروه هایی مانند سابق بلک واتر که اکنون با نام آکادمی شناخته می شود ، قرارداد ببندند؟

آسوشیتدپرس روز سه شنبه گزارش داد: “مذاکره کنندگان رئیس جمهور دونالد ترامپ روز سه شنبه در پایتخت بسته جدید کمک COVID-19 بسته شدند ، زیرا اختلافات بین کاخ سفید و جمهوریخواهان مجلس سنا وارد مذاکره به دفتر سخنگوی مجلس نانسی پلوسی برای مقابله با بحران روبرو شد.” این برای مردم آمریکا و کتابهای جیبی آنها چه معنی خواهد داشت؟

یک عناوین روز دوشنبه در MintPress جدید بخوانید: “پوشش رسانه ای حزبی ماسک های اپشتین پیوندهای وی با هر دو طرف از تأسیس سیاسی”. عنوان زیرنویس خاطرنشان کرد: “مطالعه انجام شده توسط آلن مک لئد MintPress نشان داد که هر دو MSNBC و Fox News عمداً پوشش خود را برای برجسته سازی پیوندهای اپشتین با بیل کلینتون یا دونالد ترامپ کاهش داده اند.”

MintPress News روز دوشنبه گزارش داد: “مایك پومپئو وزیر امور خارجه یك تماس تلفنی در باشگاه اقتصادی نیویورك برگزار كرد و در مورد مرحله بعدی سیاست خارجی آمریكا با گروه کر گفتگو كرد.” چقدر باید نگران آنچه که او بیان کرده است نگران باشیم؟

رویترز روز سه شنبه گزارش داد: “نخست وزیر عراق ، مصطفی الکاظیمی روز سه شنبه در سفر به تهران اظهار داشت که عراق اجازه نخواهد داد تهدیدی برای ایران از خاک آن وارد شود.” با فهم تاریخ اخیر این دو کشور ، آیا این یک چرخش قابل توجه از وقایع است؟

“من در سال 1956 ، من به رأی گیری نمی شوم. علیرغم تمام آنچه که من می توانم بگویم و انتخاب خواهم شد ، انتخاب شد. “WEB Du Bois در اکتبر 1956 در The Nation نوشت. آیا امروز این موضوع مرتبط است؟ اگر چنین است، چگونه و چرا؟

میهمانان:

مارک Sleboda – امنیت روابط بین الملل مستقر در مسکو

گل مارگارت – پزشک متخصص اطفال ، فعال اصلاحات بهداشت و مدیرعامل مقاومت مردمی

آژامو باراکا – بنیانگذار اتحاد سیاه برای صلح و نامزد سابق معاون ریاست جمهوری آمریکا برای حزب سبز

کوین ززی – ویرایشگر مقاومت مردمی

جمارل توماس – میزبان خطوط مقدماتی در رادیو Sputnik

پاتریک لارنس – مقاله نویس طولانی ، مقاله نویس و منتقد

اسکات ریتر – بازرس سابق سلاح سازمان ملل در عراق

مارگارت کیمبرلی – سردبیر و ستون نویس ارشد در گزارش برنامه سیاه و نویسنده “پیشگیری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]