دادگاه های DC و فدرال به دنبال شروع مجدد اخراج ها در بحران بی خانمان هستند

دادگاه های DC و فدرال به دنبال شروع مجدد اخراج ها در بحران بی خانمان هستند

بایدن حمله ای مرگبار به سوریه آغاز کرد. تگزاسی های خشمگین پس از سو mis مدیریت مهلک ، اعتراض ERCOT را برنامه ریزی می کنند. حملات به چین با نزدیک شدن به بازیهای المپیک بیشتر می شود.

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلکمن و ژاکی لقمان ، تحلیلگر امور بین الملل و امنیت به پیوستند مارک اسلبودا برای بحث در مورد حمله مهلک به سوریه که شب گذشته توسط جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده مجاز شد ، چرا به نظر نمی رسد توجیه رسمی ارتش آمریکا برای این حمله باعث آب و اجماع امپریالیستی کاملاً دو حزب در کنگره شود.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند برایانا گریفیت، میزبان و تهیه کننده رادیوی جمهوری خلق در آستین ، تگزاس ، برای بحث در مورد بحران انسانی مداوم درگیر تگزاسی ها در حالی که ایالت برای ارائه خدمات اساسی به صدها هزار نفر تلاش می کند ، بازدید جو بایدن از منطقه ویران شده از طوفان و اعتراضاتی که باعث خشم ساکنان می شود و سازمان دهندگان در حال برنامه ریزی برای برگزاری خارج از مقر ERCOT روز یکشنبه هستند.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای ویرایش دیگر بخش هفتگی جدید ما “The Red Spin Report”. آنها در مورد حذف Jalen Johnson ستاره بسکتبال دانشگاه از دانشگاه دوک ، تلاش سیاستمداران کانادایی برای شکار 2022 بازیهای المپیک از چین به دلیل اتهامات “مشکوک” به نقض حقوق بشر در استان سین کیانگ ، و اینکه چگونه میراث وحشتناک حقوق بشر کانادا از نظر نسل کشی بومی “شوونیسم غربی” در پشت این کارزار را آشکار می کند.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند موریس کوک، بنیانگذار خدمت به شهر خود ، برای بحث در مورد اینکه چرا همیشه به نظر می رسد پول برای جنگ وجود دارد ، اما هرگز برای هزینه های اجتماعی ، چرا سرمایه داری با افراد شاغل مانند یک بار مصرف رفتار می کند ، چگونه “توسعه” در شهرها به عنوان یکی از جذاب ترین سیاست ها و پروژه های نئولیبرالی است که رانندگی

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم