دادگاه عالی برای خط لوله ، پلیس تصمیم می گیرد – اما کمک های نادر پیروزی LGBTQ

دادگاه عالی برای خط لوله ، پلیس تصمیم می گیرد – اما کمک های نادر پیروزی LGBTQ

دیوان عالی پیروزی LGBTQ اعطا می کند. 2 هفته پس از عکسبرداری ، پلیس هنوز به رسانه ها حمله می کند. 40 سال از قتل والتر رودنی می گذرد

در این قسمت از By Any Doas لازم در رادیو Sputnik میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به تحلیلگر Sputnik News و فعال حقوق بشر در Transgender ملحق می شوند مورگان Artyukhina صحبت در مورد حكم غافلگیرانه ديروز توسط ديوان عالي كشور مبني بر گسترش حمايت از حقوق مدني براي افراد LGBTQ ، استدلال عجيب و محافظه كارانه تصميم و اينكه چرا قانون “اشتغال به سر اراده” و قانون “حق كار” تأثير واقعي حكم را محدود مي كند. زندگی افراد همجنسگرا و ترنسجندر

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند نیکول روسل، تحلیلگر اسپوتنیک نیوز و تهیه کننده صدای بلند و پاک با برایان بکر ، برای گفتگو در مورد موج حمله به اعضای مطبوعات توسط پلیس در میان قیام مداوم ، چرا “اصلاحات” مختلف ارائه شده توسط رئیس جمهور ترامپ و دموکرات ها اعتصاب کرده است معترضین به عنوان ناکافی ، و چرا پاسخ بیش از حد نظامی به قیام سیاستمداران هر دو حزب فقط باعث تظاهرات بیشتر معترضین شدند.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند دکتر جسی بنیامین، یک سازمان دهنده ، استاد دانشیار در دانشگاه ایالتی کنزاو و عضو هیئت مدیره بنیاد والتر رودنی ، برای گفتگو در مورد میراث والتر رودنی در حالی که ما چهلمین سالگرد ترور او را ، ما نقش اصلی اثر وی با عنوان “چگونه اروپا توسعه نیافته آفریقا” در تغییر آگاهی عمومی و تأثیر ماندگار در تحلیل او در میان قیام مداوم علیه نژادپرستی و ترور پلیس.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند کریستین هندریکس، رئیس هیئت مدیره دانشکده سیتی دانشگاه ، جونیور بایارد روستین همکار با یاران برای آشتی و مشارکت در پروژه حقیقت گفتن و پادکست “ما بیدار می شویم” برای گفتگو در مورد پاسخ تأسیسات سیاسی در این کشور به بیماری همه گیر ویروس و جنبش اعتراض آمیز ، چرا تأکید بر نقش سرمایه داری در منطق پلیس نژادپرستانه ، و قانون پیشنهادی نماینده دمکرات کالیفرنیا ، باربارا لی ، برای تغییر مسیر صدها میلیارد از هزینه های نظامی به سمت هزینه های اجتماعی بسیار مهم است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم