دادگاه عالی ایالات متحده درخواست بیشتری از گروه های مذهبی برای معافیت از محدودیت های همه گیر می کند

دادگاه عالی ایالات متحده درخواست بیشتری از گروه های مذهبی برای معافیت از محدودیت های همه گیر می کند

اسکوتوس می بیند که گروه های مذهبی “به دنبال معافیت از محدودیت های مربوط به بیماری همه گیر هستند که آنها ادعا می کنند باعث ایجاد تبعیض بر اساس ایمان است ، حتی در حالی که کشور در حال افزایش مجدد موارد ویروس کرونا است” ، هیل گزارش داد.

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و چاقی دارای مجوز هیئت مدیره ، برای بحث در مورد گزارش اخیر در The Hill مبنی بر اینکه دیوان عالی کشور پرونده های جدیدی را توسط گروه های مذهبی به دنبال معافیت از محدودیت های مربوط به COVID-19 دیده است ، به ما می پیوندد. این پرونده ها شامل “یک مدرسه مسیحی در کنتاکی ، یک تیم مداح و خاخام مشترک دعوا از نیوجرسی و یک کلیسا در کالیفرنیا است” ، و آنها پس از توافق “قضات در شب شکرگذاری برای جلوگیری از اعمال محدودیت های حضور مقامات نیویورک در کلیساها و کنیسه ها در تلاش های ایالت برای کاهش سرعت گسترش COVID-19 هستند. ”

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای صحبت درباره موج اعدامهایی که وزارت دادگستری آمریکا در روزهای آخر دولت ترامپ ایجاد کرده است ، برمی گردد. واشنگتن پست روز چهارشنبه گزارش داد: “فشار وزارت دادگستری برای اجرای اعدامها قبل از مراسم تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب – از جمله تعیین وقت 3 در هفته قبل از آغاز به کار او ، محکومیت شدیدی را به همراه داشته است.” شاون نولان ، وكیل دو زندانی اعدام فدرال كه در معرض اعدام هستند ، گفت: “در این مرحله ، در این شرایط ، پیش بردن اعدام ها بسیار غیر منطقی است.” جو بایدن در سكویی دوید كه با اعدام ها جلو نمی رود و آنها نباید در این دوره گذار با این اعدامها جلو بروند. “

دکتر امیت رایلی، دانشمند علوم سیاسی و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw ، به ما می پیوندد تا در مورد غارت 46 دقیقه ای ویدئویی روز چهارشنبه توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، صحبت کند. واشنگتن پست روز چهارشنبه گزارش داد ، “ترامپ” اعلام کرد که سیستم انتخاباتی کشور “تحت حمله و محاصره هماهنگ” قرار دارد و استدلال کرد که از دست دادن وی “از نظر آماری غیرممکن است” به رئیس جمهور منتخب جو بایدن. آنها همچنین در مورد درخواست مایکل فلین ، مشاور سابق امنیت ملی تازه بخشوده شده از ترامپ برای تعلیق قانون اساسی ایالات متحده ، اعلام حکومت نظامی و نظارت نظامی بر انتخابات جدید بحث می کنند.

ویلیام آستوره، سرهنگ بازنشسته نیروی هوایی ایالات متحده که در آکادمی نیروی هوایی و دانشکده تحصیلات تکمیلی نیروی دریایی تدریس کرده و اکنون در دانشکده فناوری پنسیلوانیا تاریخ تدریس می کند ، به ما پیوست تا در مورد نبرد برای رسیدن به جایگاه برتر پنتاگون بحث کنیم. روزنامه هیل روز پنجشنبه گزارش داد: “میشل فلورنوی ، كه به عنوان بسیاری از مدعیان اصلی این نقش شناخته می شود ، با یك جان جانسون ، وزیر پیشین وزارت امنیت داخلی (DHS) و همچنین ژنرال چهار ستاره ارتش بازنشسته لوید آستین ، با رقابت سختی روبرو است.” “جانسون ، که سیاه پوست است ، توسط اعضای انجمن سیاهان کنگره و گروه های مترقی پشتیبانی می شود که از جو بایدن رئیس جمهور منتخب می خواهند کابینه متنوع تری را انتخاب کند.”

اسکات ریتر، بازرس اسبق اسلحه سازمان ملل در عراق ، بازگشت تا در مورد برنامه های بایدن برای بازگرداندن ایالات متحده به توافق هسته ای 2015 ایران ، برنامه جامع اقدام مشترک (JCPOA) صحبت کند. بایدن در مصاحبه ای با نویسنده نیویورک تایمز که روز چهارشنبه منتشر شد ، گفت که وی همچنین به دنبال توافقنامه پیگیری برنامه موشک بالستیک ایران است.

ایو انگلر، نویسنده ، نویسنده و فعال مستقر در مونترال ، برای بحث در مورد انتخابات ونزوئلا به ما پیوست. “از آنجا که [Hugo] چاوز رئیس جمهور شد ، دولت ایالات متحده و متحدانش سعی در ایجاد بی ثباتی در دولت ونزوئلا داشته اند ، از جمله با تلاش مستقیم در تغییر رژیم ، “ویجی پرشاد و کارلوس رون در مقاله ای در روز پنجشنبه در CounterPunch گفتند. آنها همچنین در مورد مقاله مجله Jacobin توسط دانیل صحبت می کنند. فین ، در مقدمه ای که گفته شد ، “ های آمریکایی مانند نیویورک تایمز به حق ادعای جعلی تقلب در انتخابات توسط دونالد ترامپ را رد کردند. اکنون آنها باید از همان استانداردها برای آمریکای لاتین استفاده کنند ، جایی که چنین ادعاهایی برای توجیه براندازی خشونت آمیز دولت های چپ گرا انتخاب شده است. “

دکتر دانیا فرانسیس، استاد اقتصاد در دانشگاه ماساچوست بوستون ، برای بحث در مورد گزارش چهارشنبه رویاهای مشترک که می گوید: “داده های دستمزد ایالات متحده که این هفته منتشر شد ، نشان دهنده ادامه روندی است که از اواخر دهه 1970 آغاز شد و ایالات متحده تمایز مشکوک به داشتن بدترین نابرابری در درآمد در میان کشورهای پیشرفته است. موسسه سیاست اقتصادی گزارش داده است که بین سالهای 1979 و 2019 ، 1٪ افراد برتر در ایالات متحده – که متوسط ​​درآمد آنها در سال 2018 تقریبا 738،000 دلار بود – از 160 برخوردار بوده اند. ٪ رشد درآمد ، در حالی که دستمزد برای 90٪ پایین متوقف شده است ، و فقط 26٪ نسبت به مدت مشابه 40 ساله افزایش یافته است. ”

جرالد هورن، استاد تاریخ در دانشگاه هوستون ، نویسنده ، مورخ و پژوهشگر ، بازمی گردد تا بحث کند که “پیروزی بایدن اتحادیه ها را در یک زمان حساس تقویت می کند” ، که روز چهارشنبه توسط فایننشال تایمز گزارش شد. “تا کنون ، اتحادیه ها از انتخاب آقای بایدن برای مشاغل برتر اقتصادی راضی بوده اند ، اما برخی از آنها هنوز ظهور نکرده اند ، از جمله وزیر کار و نماینده تجارت ایالات متحده ، که هر دو از نزدیک تحت نظارت قرار خواهند گرفت.”

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم