دادگاه انگلیس مانع از استرداد آسانژ به عنوان “جوخه” پشتیبان Pelosi می شود

دادگاه انگلیس مانع از استرداد آسانژ به عنوان “جوخه” پشتیبان Pelosi می شود

قاضی انگلیس مانع استرداد آسانژ شد. جوخه از انتخاب مجدد رئیس مجلس Pelosi’s مجلس پشتیبانی می کند. سنا علیرغم وتو ترامپ ، NDAA را تصویب کرد

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند دنیس روگاتیوک، یک روزنامه نگار ، نویسنده و پژوهشگر ، برای بحث در مورد اخباری که یک قاضی انگلیسی درخواست استرداد دولت ایالات متحده برای جولیان آسانژ ، کارزار گام بعدی برای تأمین آزادی روزنامه نگار و افشاگر زندان ها ، و انتخابات آینده را رد کرده است. برای چپهای اکوادوری که در سال 2012 به آسانژ پناهندگی اعطا کرده اند ، ذخیره شده است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند دن کوهن، روزنامه نگار با عنوان پشت سر هم ، برای بحث درباره چهارمین انتخاب متوالی نانسی پلوسی به عنوان رئیس مجلس ، کارزار “مجبور کردن رأی” برای Medicare برای همه ، و اینکه چرا او می گوید تحولات اخیر به اصطلاح “جوخه” و آنها را “آشکار” کرده است متحدان پررنگ رسانه به عنوان گوسفندانی برای حزب دموکرات.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند تد رال، کاریکاتوریست تحریریه ، ستون نویس و نویسنده کتاب جدید “خودکشی سیاسی: مبارزه برای روح حزب دموکرات” ، برنده جایزه ، برای بحث در مورد لغو وتو توسط رئیس جمهور ترامپ از بودجه نظامی 740 میلیارد دلاری سنا ، ده ها دموکرات هایی که برای تصویب لایحه گسترده هزینه ها به جمهوری خواهان پیوستند و چرا از حزب دموکرات اغلب به عنوان “گورستان جنبش های اجتماعی مترقی” یاد می شود.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند جیمز اوایل، مدیر سابق سیاست میراث فرهنگی در مرکز فرهنگ عامیانه و میراث فرهنگی در موسسه اسمیتسونیان و عضو هیئت مدیره موسسه مطالعات سیاست ، برای بحث در مورد تماس تلفنی دونالد ترامپ با وزیر امور خارجه جورجیا برد رافنسپرگر ، فشار ترامپ برای لغو نتایج انتخابات 2020 و هرج و مرج واکسن ویروس کرونا.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم