داده ها در مقابل علم: آیا عفونت COVID-19 حتی با اقدامات محافظ فعلی کاهش می یابد؟

داده ها در مقابل علم: آیا عفونت COVID-19 حتی با اقدامات محافظ فعلی کاهش می یابد؟

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با دکتر یولاندرا هنکوک ، متخصص اطفال و متخصص پزشکی چاقی همراه است.

روزنامه نیویورک تایمز روز سه شنبه گزارش داد: “در حالی که در مناطق آسیب دیده ایالات متحده شاهد عفونت های جدیدی بودند که بعد از اعمال اقدامات دوری اجتماعی ،” ​​عفونت های جدیدی فروکش می کنند “، این کشور هنوز هم به طور جدی در حال مبارزه با همه گیر است. در گزارش دیگر سه‌شنبه تایمز آمده است: “برای هر نشانه پیشرفت در کنترل ویروس ، شیوع جدیدی در جاهای دیگر پدید آمده است که یک راهپیمایی مداوم و بی امان از مرگ و میرها و عفونتها را فراهم می کند.” آیا من احساساتی یا هشدار دهنده هستم یا بیش از حد واکنش نشان می دهم؟

وقتی همه گیر تمام شد ، آیا باید بیش از هر زمان دیگری از صنعت فناوری بترسیم؟ به گفته کارا Swisher ، نوشتن در نیویورک تایمز در تاریخ اول ماه مه ، “اگر قدرت تمایل به فاسد شدن دارد ، و قدرت مطلق فاسد می شود ، چگونه می توان بهترین قدرت را توصیف کرد که Big Tech با پایان یافتن بحران coronavirus استفاده کند؟” چه چیزی را باید از ارزش سهام بنگاههای فناوری جمع کنیم؟ وال استریت سهام آمازون را در اوایل این هفته نزدیک به 2400 دلار در سهم ، از 1838 دلار در پایان ژانویه ، با ارزش کلی 1.14 تریلیون دلار به فروش رسانده است. مایکروسافت 1.32 تریلیون دلار ، اپل 1.26 تریلیون دلار ، الفبا 900 میلیارد دلار و فیس بوک 577 میلیارد دلار ارزش داشته است. “این گروه اکنون بیش از 20 درصد از S&P 500 را تشکیل می دهند. … اما حتی اگر این خوب باشد که شرکت هایی مانند آمازون ، گوگل ، فیس بوک و اپل به بخشی اساسی برای آسان تر کردن پناهگاه در محل یا ردیابی تبدیل شده اند. ویروس – با تشکر از یک مجموعه برای تحویل غذا ، برنامه های ردیابی در تماس و تعداد زیادی از مضمون های خنده دار – چیز خوبی نیست. “

هنگامی که سناتور برنی سندرز (I-VT) به طور رسمی در 8 آوریل فعالیت ریاست جمهوری خود را به حالت تعلیق درآورد ، شماری از مردم گفتند ، “اوه ، او دوباره به آنجا می رود ، مطابق با استقرار.” ژاكوبین روز دوشنبه گزارش داد ، “او روشن كرد كه او در مسابقات اولیه آراء برای حضور در جمع نمایندگان باقی خواهد ماند و تاثیری روی سكوی حزب خواهد داشت و قوانین در زمان كنوانسیون فرا می رسد.” اکنون ، نیویورک سندرز را از رای اولیه دموکراتیک خود حذف کرده و مسابقه را لغو کرده است. تعداد زیادی از افراد خاص برنی وجود دارد که واقعاً به این روند اعتقاد دارند ، و این فقط سیلی است که در چهره وجود دارد. کسی تصور می کند که رهبری حزب دموکرات باید از سال 2016 درس می گرفت تا حداقل ظاهر آن را نشان دهد. آیا آنها از درگیر شدن می ترسند؟ آیا این استکبار است؟ آیا آنها فکر می کنند که این آسان خواهد بود؟ چگونه آنها می توانند خیلی نزدیک باشند؟

میهمانان:

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص اطفال و متخصص پزشکی چاقی دارای مجوز از هیئت مدیره که تجربه کارآزمایی بالینی و تخصص بهداشت عمومی را با اشتیاق خود در ایجاد خانواده ها و جوامع پر جنب و جوش با ارائه خدمات توانمندسازی بیمار ، بهترین کلاس در زمینه بهداشت و سلامتی به کودکان و نوجوانان که ترکیبی از آن هستند ، می دهد. در حال مبارزه با چاقی کودکان هستند.

کریس گارافا – توسعه دهنده وب و تکنسین.

دکتر آژامو باراکا – روزنامه نگار ، فعال سیاسی آمریکا و نامزد سابق حزب سبز برای نایب رئیس جمهور ایالات متحده در انتخابات 2016.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم