دادخواست های استرداد آسانژ از سر گرفته شد ، دادستان ها از اتهامات جاسوسی دور شدند

دادخواست های استرداد آسانژ از سر گرفته شد ، دادستان ها از اتهامات جاسوسی دور شدند

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک احترام به فعال و نویسنده کوین زیز ، که به طور غیر منتظره ای در روز شنبه درگذشت ، ادای احترام می کنند و با ری مک گاورن در مورد دادگاه استرداد جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس صحبت می کنند.

روز اول جلسه رسیدگی به استرداد مجدد آسانژ در لندن روز دوشنبه به پایان رسید. کنسرسیوم نیوز روز سه شنبه گزارش داد: “روز آغازین جلسه استماع استعداد آسانژ ، ایالات متحده را از اتهام جاسوسی به کیفرخواست منتسب به آن منتقل کرد ، زیرا قاضی ونسا بارایتسر پیشنهاد دفاعیه را برای انعقاد مدارک و موکول کردن پرونده به ژانویه رد کرد.” دیگه چیه؟

در تیتر سه شنبه واشنگتن پست عنوان شده بود “موارد ویروس کرونا در ایالات متحده تقریباً در فصل تابستان چهار برابر شده است.” این مقاله خاطرنشان کرد: “تابستان روند خود را طی کرده و با آن ، تعداد شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده فقط بدتر شده است. از آخر هفته یادبود روز تا پایان غیررسمی فصل دوشنبه ، تعداد آمریکایی هایی که در اثر آن جان خود را از دست دادند طبق داده های پیگیری شده توسط واشنگتن پست ، COVID-19 از كمتر از 100000 به بیش از 186،000 افزایش یافت ، زیرا عفونت ها تقریباً چهار برابر شده و به 6.2 میلیون نفر افزایش یافت. ” چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

“واشنگتن پست و نیویورک تایمز روز یکشنبه گزارش دادند [US Postmaster General Louis] DeJoy به کارمندان خود در New Breed Logistics فشار آورد تا برای نامزدهای جمهوری خواه کنگره و ریاست جمهوری چک بنویسد و آنها را برای این کار از طریق پاداش بازپرداخت کند “،” رویاهای مشترک “روز سه شنبه گزارش داد.” DeJoy از سال 1983 تا 2014 به عنوان مدیر عامل شرکت خدمت کرد. … DeJoy ، رئیس سابق جمع آوری کمک برای کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در شارلوت ، هم در صورت صحت ادعاهای پیرامون طرح اهداکننده نی ، هم در معرض “جرم کیفری” قرار دارد و هم به دلیل دروغ گفتن به کمیته ما تحت سوگند ، ” [US Rep. Carolyn] مالونی [D-NY].” بعدش چی پیش میاد؟

رویترز روز سه شنبه گزارش داد: “ماریا کولسنیکووا ، رهبر برجسته مخالفت ، روز سه شنبه توسط مقامات بلاروس بازداشت شد ، پس از خنثی کردن آنچه وزیر دولت اوکراین به عنوان تلاش برای اخراج وی از بلاروس توصیف کرد.” چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

South China Morning Post روز شنبه گزارش داد: “ایالات متحده تهدید کرده است که برترین سازنده تراشه چین را در اقدامی هدف قرار می دهد که ممکن است تلاش این کشور را برای توسعه فناوری حیاتی در داخل کند کند.” سخنگوی پنتاگون روز جمعه به رویترز گفت: دولت ترامپ در حال بررسی این مسئله است که آیا شرکت بین المللی تولید نیمه هادی (SMIC) را به لیست سیاه تجارت اضافه کند ، این امر تأمین کنندگان ایالات متحده را مجبور می کند قبل از حمل و نقل به این شرکت مجوز سخت گرفتن را بدست آورند. ایالات متحده بینی خود را بریده است تا چهره خود را بهم بخورد؟

روز سه شنبه گزارش هیل گفت: “مجلس سنا در حالی به آخر می رسد که مهلت تأمین بودجه دولت در پایان ماه به پایان رسیده و مذاکرات در مورد بسته ویروس کرونا ویروس کرونا به بن بست رسیده است.” این چند هفته آینده چقدر مهم است؟

میهمان بعدی ما ، بن نورتون ، یک قطعه روز یکشنبه برای The Grayzone نوشت ، در زیر عنوان آن نوشت: “یک شرکت روابط عمومی مستقر در واشنگتن دی سی که با دولت آمریکا و حزب دموکرات ، CLS Strategies مرتبط است ، یک شبکه اخبار جعلی را در فیس بوک و اینستاگرام ، تبلیغ رژیم کودتای بولیوی و مخالفان راست در ونزوئلا و مکزیک. ” یافته ها چیست؟

فایننشال تایمز روز دوشنبه گزارش داد: “سامسونگ الکترونیک برای کمک به ساخت شبکه های 5G در ایالات متحده ، یک قرارداد 6.6 میلیارد دلاری را با Verizon منعقد کرده است ، و برجسته می کند که چگونه این گروه فناوری می تواند از هدف قرار دادن Huawei چین توسط دولت ترامپ بهره مند شود. این چگونه بر ایالات متحده تأثیر می گذارد؟

میهمانان:

ری مک گاورن – تحلیلگر سابق سیا و بنیانگذار متخصصان اطلاعاتی کهنه سرباز برای صلح

رنجیت برار – پزشک انگلیسی و کارگر سرویس بهداشت ملی

دیو لیندورف – خبرنگار تحقیقی و بنیانگذار مجموعه اخبار این نمی تواند اتفاق بیفتد!

اسکات ریتر – بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق

لینوود توحید – دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری – کانزاس سیتی

ریچارد لاخمان – استاد دانشگاه ایالتی نیویورک در آلبانی و نویسنده کتاب “مسافران کلاس اول در کشتی در حال غرق شدن: سیاست های نخبه و قدرت های بزرگ رو به زوال”

بن نورتون – روزنامه نگار ، نویسنده ، فیلمساز ، دستیار سردبیر The Grayzone و تهیه کننده پادکست Rebels معتدل

کریس گارافا – توسعه دهنده وب تکنسین

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]