خوشه های COVID در NWIP به عنوان محافظ قوانین را نادیده می گیرند. Philly Housing پیروزی؛ COVID ترامپ بر اقتصاد ایالات متحده تأثیر می گذارد

خوشه های COVID در NWIP به عنوان محافظ قوانین را نادیده می گیرند. Philly Housing پیروزی؛ COVID ترامپ بر اقتصاد ایالات متحده تأثیر می گذارد

ده ها نفر از افرادی که در NWDC بازداشت شده اند ، پس از قرار گرفتن در معرض COVID-19 توسط نگهبانی که در این مرکز کار می کند ، منتظر نتیجه آزمایش هستند.

مارک شموئلی، وکیل مهاجرت به نمایندگی از پناهجویان قبل از اداره پناهندگی و EOIR ؛ و مارو مورا-ویالپاندو ، فعال و سازمان دهنده حقوق مهاجر ، برای بحث در مورد ده ها نفر از زندانیان در مرکز بدنام پردازش ICE Northwest ICE که امروز تحت آزمایش COVID-19 قرار گرفتند ، پس از قرار گرفتن در معرض ویروس حداقل یک واحد از مرکز ، به ما پیوست. شرکت زندان خصوصی GEO Group در اجرای پروتکل های کافی COVID-19 کوتاهی کرده و در اجرای پروتکل های موجود سستی داشته است. همچنین ، ما به مسائل مرز نگاه خواهیم کرد. معاون رئیس جمهور مایک پنس در ماه مارس ، آژانس برتر کنترل بیماری کشور را به استفاده از قدرت اضطراری خود برای مهر و موم کردن مرزهای ایالات متحده هدایت کرد ، دانشمندان آژانس را که گفتند هیچ شواهدی وجود ندارد که این عمل باعث کند شدن ویروس کرونا شود ، نادیده گرفت.

استرلینگ جانسون، یکی از اعضای تعاونی کارگران سیاه و قهوه ای ، به ما می پیوندد تا پس از یک درگیری چند ماهه در مورد دو اردوگاه بی خانمان ، در مورد مقامات شهری و اقدام مسکن فیلادلفیا به یک توافق موقت دست یابیم که 50 خانه خالی برای ساکنان اردوگاه معترض فراهم می کند در یک اعتماد زمین جامعه قرار گیرد.

تام لوونگو، تحلیلگر مستقل سیاست ، فرهنگ و بازار در وبلاگ خود ، Gold Goats ‘n Guns ، برای بحث در مورد انواع اخبار موضوعات از جمله تقاطع دونالد ترامپ با COVID و اقتصاد ، به ما می پیوندد. پاپ این آخر هفته ها برخی از عناوین خبری را در نظر گرفت که هدف آن اقتصاد ، سرمایه داری بازار و COVID است. یک رای دادگاه تجدیدنظر انگلیس به نفع دولت نیکولاس مادورو ونزوئلا اعلام کرد و گفت که دعوای حقوقی برای آینده یک میلیارد دلار طلای ذخیره شده در خزانه های بانک انگلیس باید مورد تجدیدنظر قرار گیرد و درگیری های قره باغ کوهستانی نیز افزایش یابد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم