“خوب نیست!” Hasbro عروسک ترول را با دکمه بین ساق مغازه ها در میان واکنش های آنلاین حذف کرد

“خوب نیست!” Hasbro عروسک ترول را با دکمه بین ساق مغازه ها در میان واکنش های آنلاین حذف کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

نویسنده یک دادخواست آنلاین که خواستار حذف عروسک از فروشگاههای خرده فروشی است ، درباره تأثیر احتمالی این اسباب بازی بر روی کودکان “بی گناه ، قابل تصور” هشدار داد.

سازنده برجسته اسباب بازی Hasbro پس از بیرون کشیدن یکی از عناصر خاص از طراحی اسباب بازی ، واکنش جدی در رسانه های اجتماعی به پایان رساند.

عروسک ماده مورد نظر “Trolls World Tour Giggle and Sing Poppy” نامیده می شود و همانطور که از نام آن پیداست ، همانطور که news.com.au می گوید ، می تواند در صورت تقاضا گیج و آواز بخواند.

با این حال ، برای استفاده از این ویژگی ها ، باید یک دکمه واقع در بین پاهای عروسک را فشار دهید ، که به نظر نمی رسد در بین افراد معدودی به خوبی بنشیند ، با این درخواست که change.org خواستار حذف اسباب بازی از فروشگاه است. قفسه ها “حدود چهار روز پس از آغاز به کار بیش از 425،000 امضا.

“این اسباب بازی چه چیزی باعث می شود کودکان بی گناه و تحت تأثیر ما فکر کنند؟ وقتی شخصی به منطقه شخصی شما دست بزند ، جالب است؟ در دادخواست اعلام شده است. “خوب نیست! سرگرم کننده نیست! آسیب زا است و تأثیر طولانی مدت بر سلامت روحی و جسمی کودک دارد!”

بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی ، برخی از آنها با صدای بلند تعجب می کنند که چگونه “هر کسی در شرکت” می تواند ویژگی مورد نظر را ایده خوبی قلمداد کند.

با این وجود ، کسانی نیز ظاهر شدند که اوضاع را نیز خنده دار می دانند.

به گزارش سی ان ان ، سخنگوی هاسبرو ، جولی دافی در بیانیه ای توضیح داد: “این ویژگی برای واکنش در هنگام نشستن عروسک طراحی شده است ، اما ما می دانیم قرار گرفتن این سنسور ممکن است نادرست تلقی شود”.