“خوب نیست که جلوی تظاهر را بگیریم”: ملانیا ترامپ به خاطر گفتن “او هیجان زده است” برای تزئین WH

“خوب نیست که جلوی تظاهر را بگیریم”: ملانیا ترامپ به خاطر گفتن “او هیجان زده است” برای تزئین WH

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0b/18/1081256763_0:310:3072:2038_1200x675_80_0_0_ea5f415d7ec4feb84b61eaf575b57288.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011241081258387- خوب است-برای-متوقف کردن- تظاهر-مالانیا-برای-گفتن-قاتل-هیجان زده-برای-تزئین-که / کنترل شده است /

روز دوشنبه ، ملانیا ترامپ به دلیل آنچه ریاضیات در رابطه با اظهارات بانوی اول ایالات متحده در مورد درخت کریسمس “دوست داشتنی” کاخ سفید توصیف کرد ، مورد انتقاد قرار گرفت.

بسیاری از کاربران اینترنتی به سختی احساس درد کرده اند یکی از آخرین توییت های بانوی اول ایالات متحده ملانیا ترامپ، که در آن او اشاره کرد که پس از استقبال از ورود درخت کریسمس “زیبا” از آغاز فصل تعطیلات در کاخ سفید “هیجان زده” است.

“ما می دانیم که شما به کریسمس ، ملانیا اهمیتی نمی دهید. اشکالی ندارد که تظاهر کنید” ، یکی از کاربران توئیتر با اشاره به اینکه بانوی اول ایالات متحده ادعا می کند با دوست سابق خود استفانی وینستون به اشتراک گذاشته است ، در اشاره ای آشکار به رسانه ها نوشت. ولکوف که از کارش بدش نمی آید.

طبق گفته ها ، در آن زمان ، ملانیا ترامپ ، همانطور که از یک ضبط صدا شنیده شده است ، گفته است: “من در حال کار هستم … من چیزهای کریسمس را خاموش می کنم ، می دانید ، چه کسی در مورد وسایل و تزئینات کریسمس af *** می دهد؟ اما من باید آن را انجام دهم ، درست است؟ “

گروهی از سخنان کنایه آمیز مربوط به ریاکاری ادعایی بانوی اول ایالات متحده با آن دسته از شهروندان اینترنتی همراه بودند که تعجب می کردند چرا هنگام نظارت بر ورود درخت کریسمس کاخ سفید ، او بدون پوشش صورت است.

با این حال ، برخی از کاربران حمایت خود را از “بهترین بانوی اول تا کنون” اعلام کردند ، با یک زن اینترنتی که در توییت خود نوشت که قلب او به ملانیا به دلیل “کلمات نفرت انگیز” که “در این نظرات خوانده است” “خاموش” می شود.

این اتفاق پس از آن رخ داد که ملانیا ترامپ بانوی اول ایالات متحده با انبوهی از اظهارات عصبانیت کاربران توئیتر در مورد افشای وی درباره نوع درخت کریسمس که کاخ سفید قصد دارد برای جشن های امسال داشته باشد ، مواجه شد.