خوب ، این یک ضربه گیر است! رسانه های کره شمالی اعتراف می کنند که بنیانگذار کیم ایل سونگ قادر به تلپورت نبود

خوب ، این یک ضربه گیر است! رسانه های کره شمالی اعتراف می کنند که بنیانگذار کیم ایل سونگ قادر به تلپورت نبود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

ده ها سال است که کره شمالی یکی از پنهان ترین کشورها در جهان بوده است که جزئیات زندگی در آنجا به اسم رمز و راز است. این رازداری شایعات زیادی را در مورد رهبران کشور ایجاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری یوناناپ کره جنوبی ، رسانه های کره شمالی گزارش داده اند که بنیانگذار این کشور ، کیم ایل سونگ ، و سایر رهبران این کشور دارای قدرت های فوق طبیعی نیستند که بتوانند از آنها دور شوند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ، روزنامه کره شمالی رودونگ سونمونسخنگوی حزب حاکم این کشور در تاریخ 20 مه ، نوشت که کیم ایل سونگ ، که از تأسیس آن در سال 1948 تا زمان مرگش در کره شمالی ، حکمرانی کره شمالی را داشت ، توانایی انجام چوکیبوپوپ را نداشت ، به معنای واقعی کلمه – روشی برای کوچک کردن زمین ، روشی عرفانی است که گفته می شود در ورزش های رزمی برای ارتباط با دشمن استفاده می شود.

این روزنامه در گزارش خود نوشت: “در حقیقت ، مردم نمی توانند با فضای تاشو از بین بروند و دوباره ظاهر شوند.”

طبق گزارش رادیو آزاد آسیا ، یکی از اسطوره های محبوب کره شمالی این است که بنا بر گزارش ها ، بنیانگذار این ملت در جنگ علیه سربازان ژاپنی از چوکیبوپوپ استفاده می کرد ، هنگامی که او یک کمپین چریکی علیه ژاپن را هدایت می کرد ، که از سال 1910 تا 1945 همه کره را اشغال کرده بود.

رادیو رایگان آسیا گزارش داد که این اخبار نشانگر تغییر در نحوه صحبت رسانه های دولتی در مورد رهبران ملی است. این رسانه با اشاره به مقامات کره جنوبی ، که رسانه های کره شمالی را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند ، عنوان کرد که از زمان روی کار آمدن کیم جونگ اون ، گزارش های بت پرستی رهبران پیشین کاهش یافته است.

وزیر اتحاد کره جنوبی با اظهار نظر در مورد توسعه گفت: روند تخریب مجدد قابل توجه است. این مقام به خبرگزاری یوناناپ گفت: “به نظر می رسد که بر میهن پرستی و عشق به مردم تأکید می شود و نه عرفان کردن رهبران”.

به نظر می رسد رهبر فعلی کره شمالی کیم جونگ اون با مخالفت با رهبران مخالف است. به نقل از کیم جونگ اون در “مارس 2019” در رسانه های دولتی گفته است: “تحریک فعالیت انقلابی و ظاهر انقلابی یک رهبر منجر به پوشاندن حقیقت می شود.” “وفاداری مطلق هنگامی ظهور می یابد که (آنها) توسط رهبر از نظر انسانی و کاملاً متفق القول شوند”. .