خواستار جو روگان برای تعدیل مناظره بعدی ریاست جمهوری متعاقب “سیرک” زیر نظر والاس است

خواستار جو روگان برای تعدیل مناظره بعدی ریاست جمهوری متعاقب “سیرک” زیر نظر والاس است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کمدین استندآپ و مجری برنامه در اوایل این ماه پیشنهاد تعدیل بحث بین دو نامزد ریاست جمهوری را داد ، اما چند شرط داشت: این مراسم بدون مخاطب برگزار می شود ، چهار ساعت طول می کشد و ویرایش نمی شود. دونالد ترامپ گفت که مایل است در این مشارکت شرکت کند. جو بایدن به این دعوت پاسخ نداد.

برخی از افراد در ایالات متحده از جو روگان می خواهند تا پس از دور اول دور ، دو بحث باقیمانده ریاست جمهوری بین دونالد ترامپ و جو بایدن را کنترل کند. کریس والاس ، مجری فاکس جدید به دلیل عدم کنترل هر دو شرکت کننده مورد انتقاد قرار گرفت.

الیور دارسی ، گزارشگر CNN ، اولین بحث را “رسوایی” توصیف كرد و گفت كه والاس “مسئولیت سیركی را كه از ملی پخش شد ، بر عهده دارد.”

اندکی پس از پخش این بحث ، مردم برای ابراز ناراحتی به شبکه های اجتماعی رفتند و گفتند که آنها می خواهند جو روگان صندلی مجری را اشغال کند.

علاوه بر عدم کنترل هر دو شرکت کننده ، شهروندان همچنین توجه را به سوگیری سوسیالیستی والاس جلب کردند.

حتی افرادی که در ابتدا تصور می کردند والاس کاندید مناسبی برای بحث های متوسط ​​ریاست جمهوری است ، از او ناامید شدند.

برخی از کاربران شبکه های اجتماعی حتی نشان دادند که بحثی که توسط جو روگان اداره می شود به طور بالقوه چگونه خواهد بود.

میزبان پادکست مشهوری که با بسیاری از دانشمندان ، اقتصاددانان و سیاستمداران مصاحبه کرده است ، از جمله برنی سندرز ، الون ماسک ، تولیسی گابارد ، اندرو یانگ ، رئیس جمهور امیدوار 2016 و 2020 ، اشاره کرد ، با این حال ، فقط یک داور مختلط هنرهای رزمی موفق خواهد شد بایدن و ترامپ را کنترل کند.

نظرسنجی جدیدی که توسط Hill-HarrisX انجام شد نشان داد که 69 درصد از پاسخ دهندگان 900 به علاوه احتمالاً بسیار زیاد یا تا حدودی مناظره های ریاست جمهوری را که در صورت رخ دادن رئیس جمهور توسط Rogan برگزار می شود ، مشاهده می کنند ، در حالی که 31 نفر مخالف این ایده هستند. دموکرات ها و جمهوری خواهان از کاندیداتوری وی حمایت کردند.

و یک دادخواست در وب سایت Change.org که خواستار یک رویداد تحت نظارت Rogan است ، تاکنون 284،000 امضا (در لحظه نوشتن) 300،000 مورد نیاز به دست آورده است.

در اوایل این ماه ، روگان برای جلوگیری از انعکاس مغرضانه این رویداد ، پیشنهاد بحث و گفتگو بین ترامپ و بایدن را داد. با این حال ، او چندین شرط گذاشت: هیچ کس دیگری در اتاق نخواهد بود ، این رویداد چهار ساعت بدون وقفه ادامه خواهد داشت و ویرایش نخواهد شد. ترامپ گفت که مایل است در این مشارکت شرکت کند. جو بایدن به این دعوت پاسخ نداد.

طرفداران بایدن با انتقاد از این ایده که روگان از ترامپ حمایت می کند ، علی رغم اینکه میزبان پادکست به جمهوری خواه رأی نداد در سال 2016. روگان خودش به هیچ حزب سیاسی وابسته نیست ، اما نظرات او را می توان لیبرال توصیف کرد – او از ازدواج همجنسگرایان ، حقوق زنان حمایت می کند ، مصرف مواد مخدر تفریحی و مراقبت های بهداشتی جهانی.