خصوصی سازی همه گیر ، نبرد در برزیلی ، سیاه فقط در زیبایی

خصوصی سازی همه گیر ، نبرد در برزیلی ، سیاه فقط در زیبایی

خفه شو ، میشل اوباما. رای دهندگان سیاه نیازی به سرزنش شما ندارند. آنها به سیاستهای واقعی و تحولی نیاز داشتند. “تروما” خود را بردارید و آن را بیاورید.

الین پیوا، یک محقق و روزنامه نگار مستقر در سائوپائولو به میزبان مفیسیت باب شلهوبر و جمارل توماس برای توضیح در مورد ایجاد بحران در دولت جیر بولسونارو پیوست. او اختلاف نظر فعلی بین بولسونارو و سرجیو مورو را در چارچوب شرایط قرار می دهد ، در مورد ظهور غیر دموکراتیک بولسونارو به قدرت توضیح می دهد ، و اینکه چگونه با وجود فشار ، او حمایت های کلیدی از جمله ارتش را حفظ می کند ، که تحت قدرت وی قدرت عظیمی کسب کرده است. او همچنین افزایش خشونت علیه گروه های مخالف سیاسی را تجزیه می کند ، قدرتی که طبقه های بالا باید قوانین خود را در برابر افراد کم قدرت تر اعمال کنند و رویکردهای جدید چپ در مبارزات سیاسی و طبقاتی در پیش گرفته شود.

آژامو باراکامجری ملی اتحاد سیاه برای صلح و نامزد سابق حزب سبز برای معاون رئیس جمهور ایالات متحده در سال 2016 ، در مورد راه هایی برای عقب نشینی علیه راهپیمایی مرگ ناگهانی به کارهایی که دولت ترامپ در حال آماده سازی است صحبت کرد. وی گفت هیچ فرمولی برای این وجود ندارد ، اما این فقط بدان معنی است که زمان آن است که به سرعت و با انرژی آزمایش کنیم تا ببینیم چه چیزی برای متحد کردن مخالفان در ایالات متحده موثر است. خوب این است که مردم از روزهای اشغال وال استریت چیزهای زیادی را آموخته اند ، و بسیار مایل هستند به دنبال گزینه های سیاسی از جمله توجه به تمام ساختارهای کارگری و کارگری جامعه باشند. او پرونده را برای متحد کردن صداهای ضد جنگ با جنبش های ضد امپریالیستی مطرح می کند و اظهار می کند که برای ایجاد چالش و ارتقاء تصرف شرکتی جهانی دولت ها ، به همبستگی بین المللی احتیاج خواهیم داشت.

برندی تامپسون سامرزاستادیار جغرافیا در UC Berkeley ، و نویسنده کتاب “Black in Place: زیبایی فضایی نژاد در یک شهر پس از شکلات” ، توضیح داد که چگونه کالاهای ایده های سیاه و خنک باعث خنثی سازی خشونت جابجایی و جابجایی می شوند ، و چگونگی نادیده گرفتن واقعیت های تجربیات و نیازهای سیاه اجازه می دهد تا سیاهی به عنوان یک واقعیت سیاسی قدرتمند تبدیل به یک نشانگر شود.

میزبان همچنین در مورد پلیس آمریكا بحث می كنند ، چرا پلیس اینقدر اغلب اعضای جامعه ما هستند كه با افراد آسیب دیده و لبه دار درگیر می شوند و چگونه این درگیری ها اغلب با مرگ خاتمه می یابند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم