خشم در پورتلند قسمت دوم

خشم در پورتلند قسمت دوم

افسران فدرال رزرو استثنائی برای روزنامه نگاران در پورتلند ندارند. بوم سازی عمیق به ایجاد همبستگی کمک می کند. ورزش ، سیاست ، مبارزه

در این قسمت از نوشته های Any Anyans N لازم به شان و ژاکی با آنها پیوسته اند ویت رید، تحلیلگر اخبار اسپوتنیک و تهیه کننده به هر وسیله لازم برای ادامه پوشش ما در مورد اعتراضات پورتلند ، چگونگی دستیابی روزنامه نگاران به هدف سرکوب و بی رحمانه بودن مأمورین فدرال علیه معترضین.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند آدام کروگل، مدیر ابتکارات استراتژیک یا اقدامات مردم ، برای بحث در مورد چگونگی پیشگویی تلاش های بیدارکننده رای دهندگان با گفتگو به جای برنامه های تبلیغاتی ، زمینه را برای ارتباط با رأی دهندگان سفید پوست روستایی باز می کند ، اینکه چگونه این مکالمات به طور طبیعی منجر به بحث در مورد موضوعات گوه مانند نژاد و مهاجرت می شود ، و چگونه برخی از نظرات رأی دهندگان در مورد این موضوعات به سمت همبستگی نژاد و طبقه است که برای ایجاد یک ائتلاف چند جانبه برای ایجاد تغییرات پایدار لازم است.

در یک قسمت سوم ویژه ، ژاکی و شان به هم پیوسته اند نیت والاس، همكار پادكست Red Spin Sports در مورد بحث و گفتگو درباره بحث درباره پیرامون DeSean Jackson بازیکن NFL ، چگونگی پاسخ به پست رسانه های ضد اجتماعی جكسون ، بخشی از تلاش برای سفید كردن سیاست های آپارتاید اسرائیل علیه مردم فلسطین ، منزوی كردن یهودیت با صهیونیسم و ​​ارتباط است. به ترامپ / نتانیاهو قصد دارد الحاق کرانه باختری را پیوست.

بعداً در نمایش شون و ژاکی به آنها پیوستند موریس کوک، بنیانگذار خدمت به شهر خود ، به بحث در مورد چگونگی فقیر شدن افراد طبقه کارگر در دی سی و در سراسر کشور برای خشک شدن در زیر تاج ، اهمیت مداوم کمک های متقابل و چگونگی پر کردن حرکات مردمی در شکافهای عظیم باقی مانده از مقامات منتخب.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم