خشم در كنگره آمریكا به دلیل معامله محرك فقط با تأمین 600 دلار چک برای آمریكایی ها فوران می كند

خشم در كنگره آمریكا به دلیل معامله محرك فقط با تأمین 600 دلار چک برای آمریكایی ها فوران می كند

کنگره آمریکا بسته محرک جدیدی را تصویب کرده است. مانند قانون CARES قبل از آن ، این قانون شامل چندین تخفیف مالیاتی برای مشاغل است ، اما آمریکایی های معمولی فقط تا 600 دلار چک به اضافه 600 دلار دیگر برای هر کودک دریافت می کنند.

دکتر جک راسموس، استاد بخشهای اقتصاد و سیاست در کالج سنت ماری کالیفرنیا ، برای بحث در مورد بسته تسکین دو جانبه COVID-19 که روز دوشنبه توسط کنگره ایالات متحده تصویب شد ، به ما پیوست. رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر (D-NY) آن را “یک ضربه محکم و محکم به بازو برای پیشبرد اوضاع” توصیف کرد. در همین حال ، کارشناسان مستقل و منتقدان شبکه های اجتماعی کمتر تحت تأثیر این بسته قرار گرفته اند و یکی از کاربران توییتر آن را “سیلی به چهره” برای آمریکایی های معمولی توصیف کرده است.

مدیا بنیامین، یکی از بنیانگذاران سازمان ضد جنگ Code Pink ، به The Critical Hour برمی گردد تا درباره نحوه تشکیل دولت بایدن بحث کند. گروهی از فعالان حقوق بشر با انتشار نامه ای سرگشاده از رئیس جمهور منتخب آمریكا جو بایدن برای عدم معرفی مایكل مورل برای پست ریاست سازمان سیا و اعلام كرد كه سنا نباید آوریل هاینز را به عنوان مدیر اطلاعات ملی تأیید كند. امضا کنندگان شامل چهره های قابل توجهی مانند افشاگر سیا جان کیریاکو و سرهنگ بازنشسته لارنس ویلکرسون ، افشاگر ارتش ایالات متحده هستند.

اسکار چاکون، بنیانگذار و مدیر اجرایی Alianza Americas ؛ و کارلوس کاستاندا، وکیل مهاجرت ، گرد هم می آیند تا درباره سرنوشت “رویاپردازانی” که تحت قانون پیشنهادی توسعه ، امداد و آموزش بیگانگان بیگانه (DREAM) محافظت می شوند ، بحث کنند. یک قاضی آمریکایی در تگزاس روز سه شنبه در یک دادخواست که می تواند برنامه اقدام معوق برای ورود به دوران کودکی (DACA) مربوط به دوران اوباما را پایان دهد ، استدلال هایی را می شنود ، که محافظت در برابر اخراج مهاجران بدون سند را که به عنوان خردسال به آمریکا آورده شده اند ، فراهم می کند.

اسکات ریتر، بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق ، برای بحث در مورد احتمال بازگشت دولت بایدن به توافق هسته ای ایران ، برنامه جامع اقدام مشترک ، به ما پیوست. رهبران اتحادیه اروپا از این پیشنهاد که بایدن به شکل اصلی خود به معامله بازگشت و از هرگونه مشورت بعدی ، موضعی که ایران پشتیبانی می کند ، حمایت می کنند. آلمان ، فرانسه و انگلیس ، همراه با توافق كنندگان قرارداد روسیه و چین ، از بازگشت ایالات متحده به توافق حمایت می كنند.

دیوید شولتز، استاد گروه علوم سیاسی دانشگاه هملاین و نویسنده کتاب “ایالات نوسان ریاست جمهوری: چرا فقط ده موضوع است” ، برای بحث درباره گزارش هایی مبنی بر اینکه دولت ترامپ در حال بررسی اعطای مصونیت قانونی برای محمد بن سلمان ، ولیعهد ولیعهد ، حاکم عموم عربستان سعودی است ، به ما پیوست. در ارتباط با طرح سو allegedقصد ادعایی علیه یک افسر اطلاعاتی سابق سعودی ، که همچنین می تواند شاهزاده را از اقدامات قانونی مربوط به قتل جمال خاشوگی نویسنده سابق واشنگتن پست محافظت کند. علاوه بر این ، او در مورد موضع دادستان کل ایالات متحده بیل بار در مورد اینکه به هیچ مشاور خاصی برای بررسی اتهامات مربوط به تقلب در انتخابات یا پرونده شکارچی بایدن نیازی نیست ، بحث می کند.

دن لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی” به ما پیوست تا در مورد گزارش اخیر The Intercept صحبت کنیم که جوخه های مرگ آموزش دیده توسط سیا در افغانستان کودکان هشت ساله را اعدام کرده اند. در این مقاله آمده است: “ساکنان چهار ولسوالی وردک – نرخ ، چاک ، سیدآباد و دمیرداد – از یک رشته قتل عام ، اعدام ، مثله ، ناپدید شدن اجباری ، حمله به مراکز درمانی و حملات هوایی به سازه های معروف برای اسکان غیرنظامیان صحبت کردند.”

دن کوالیک، وکیل ، استاد و نویسنده ، برای بحث در مورد فعالیت های تغییر رژیم ایالات متحده در نیکاراگوئه به ما می پیوندد. دولت ترامپ با ادعای معمول اقدامات ضد دموکراتیک ، تحریم های جدیدی را علیه مقامات دولت نیکاراگوئه وضع کرده است. در ماه آگوست ، روزنامه گریزون گزارشی از سندی منتشر کرد که ظاهراً جزئیات توطئه دولت آمریکا برای سرنگونی دولت منتخب دموکراتیک دانیل اورتگا را بر عهده داشت.

مارک اسلبودا، تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو ، برای بحث درباره تحریم های جدید آمریکا علیه شرکت های روسی و چینی که ادعا می شود با فعالیت های نظامی مرتبط هستند ، بازگشت. همچنین ، اتحادیه اروپا پیش از این چندین روس را به دلیل ادعای ارتباط آنها با مسمومیت الکسی ناوالنی تحریم کرده بود. دولت روسیه با گسترش لیست مقامات اتحادیه اروپا که ورود آنها به روسیه ممنوع است ، تلافی می کند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]