خشم در خشونت پلیس به نقطه جوش در شیکاگو رسید

خشم در خشونت پلیس به نقطه جوش در شیکاگو رسید

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به کوفی آدمولا ، یک فعال و سازمان دهنده جنبش Black Lives Matter پیوسته اند.

اعتراضات یک شبه و در آخر هفته گذشته در پورتلند و شیکاگو ادامه داشت و شیکاگو شاهد درگیری های شدید بود که منجر به بیش از 100 بازداشت شد.

رئیس جمهور روسیه ، ولادیمیر پوتین امروز اعلام كرد كه دانشمندان روسی واكسنی برای كرونوی ویروس ایجاد كرده اند و پس از دو ماه آزمایش بر روی انسان ، تصویب نظارتی را دریافت كرده است. متخصصان پزشکی Frontline اولین کسی خواهند بود که واکسن را دریافت می کنند ، و دختر خود پوتین قبلاً آن را دریافت کرده است. پزشکان روسی تصمیم دارند واکسیناسیون گسترده را از ماه اکتبر آغاز کنند. برایان مک دونالد، یک روزنامه نگار که در اروپای شرقی و روسیه تخصص دارد ، به این نمایش می پیوندد.

امروز سریال هفتگی Loud & Clear درباره بزرگترین اخبار اقتصادی هفته با یک مهمان ویژه – پروفسور ریچارد وولف. پروفسور وولف ، استاد اقتصاد اقتصادی ، دانشگاه ماساچوست ، امرسست و بنیانگذار سازمان دموکراسی در محل کار که آخرین کتاب آن با عنوان “درک سوسیالیسم” است ، به این نمایش می پیوندد.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

بخش منظم روز سه شنبه با زنان و جامعه با دکتر هانا دیکینسون نامیده می شود. این بخش هفتگی در مورد موضوعات اصلی ، چالش ها و مبارزاتی است که زنان در همه ابعاد جامعه با آن روبرو هستند. هانا دیکینسون، استادیار دانشکده های هابارت و ویلیام اسمیت و مجری مجمع زنان ژنو. ناتالی هریزی، یک مدرس ، یک فعال سیاسی و سردبیر Breaking the Chains ، یک مجله زنان ، که می توانید در patreon.com/BreakChainsMag پیدا کنید. و تولید کننده Loud & Clear نیکول روسل به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم