خرید اطلاعات نظامی برای ردیابی مسلمانان ؛ دستور کار پمپئو در اسرائیل

خرید اطلاعات نظامی برای ردیابی مسلمانان ؛ دستور کار پمپئو در اسرائیل

چگونه یک برنامه دوست یابی معمولی یا یک برنامه بازی می تواند به دولت ایالات متحده کمک کند تا شما را ردیابی و شناسایی کند؟ چرا جلوی این کار گرفته نمی شود؟

کریس گارافا، توسعه دهنده وب و تکنسین وب ، برای بحث در مورد داده های خرید ارتش ایالات متحده از مردم در سراسر جهان ، از طریق دو زنجیره تأمین جداگانه که داده های کاربر را از طریق انواع کارگزاران و پیمانکاران به فرمان عملیات ویژه ایالات متحده منتقل می کند ، به ما می پردازد. یکی از آنها یک طرفدار مسلمان است ، برنامه ای که به کاربران یادآوری می کند چه موقع وقت دعا است. اهمیت یادگیری ارتش ایالات متحده برای این نوع داده ها چیست؟ و آنها برای چه استفاده می کنند؟

رابرت فانتینا، فعال و روزنامه نگاری که برای صلح و عدالت اجتماعی کار می کند و نویسنده کتاب “تبلیغات ، دروغها و پرچم های دروغین: چگونه ایالات متحده جنگ های خود را توجیه می کند” به ما پیوست تا درباره سفر پمپئو به اسرائیل ، کشور مردم فلسطین و آنچه جو بایدن ارائه خواهد داد ، بحث کنیم. معنایی برای آینده اشغال اسرائیل است.

جان راس، نویسنده ، اقتصاددان و همکار ارشد در انستیتوی چونگ یانگ از دانشگاه رنمین چین ، برای بحث در مورد معامله تجاری آسه آن به ما پیوست. در آخر هفته یک معامله بزرگ تجاری بین چین و 14 کشور دیگر در منطقه آسیا و اقیانوسیه امضا شد. منافع اقتصادی حاصل از این مشارکت ناچیز است و تحقق آن سالها به طول خواهد انجامید اما از نظر دیپلماتیک ، این یک پیروزی برای چین است. این معامله تجاری از نظر اقتصادی و سیاسی برای چین و منطقه به چه نتیجه ای رسیده است یا ندارد؟

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]