خروس برای کشتن صاحب خود با تیغه مبارزه با خروس در هند ظاهر می شود

خروس برای کشتن صاحب خود با تیغه مبارزه با خروس در هند ظاهر می شود

هند

URL کوتاه دریافت کنید

جنگ خروس ، شامل جنگ بین خروس ها ، در هند غیرقانونی است اما با این وجود در ماه ژانویه در مناطق ساحلی آندرا پرادش ، از جمله کریشنا ، گونتور ، گوداوری شرقی و مناطق دیگر انجام می شود. با این حال ، گاهی اوقات ، مانند این بار ، در عمل جرم پسندانه همه چیز اشتباه است.

چندین رسانه هندی روز شنبه به نقل از پلیس محلی گزارش دادند ، در ایالت تلانگانای هند ، خروسی که قصد داشت در یک جنگ خروس غیرقانونی شرکت کند ، صاحب خود را به قتل رساند.

این حادثه ناگوار و غم انگیز در منطقه جاگان تالانگانا رخ داد ، هنگامی که پرنده قصد داشت از مبارزه خروس فرار کند ، با کشیدن چاقو به پای خود ، کشاله ران صاحب خود را قطع کرد و باعث از دست دادن خون شدید شد. این مرد به بیمارستان منتقل شد و در راه درگذشت.

از آنجا که جنگ خروس غیرقانونی است ، این حادثه باعث تعقیب افرادی شد که مخفیانه جنایت را سازماندهی کردند.

یک افسر پلیس محلی ، بی جیوان ، به خبرگزاری فرانسه گفت: “ما در حال جستجوی 15 نفر دیگر هستیم که در سازماندهی درگیری غیرقانونی شرکت کرده اند.”

خروس پس از اینکه مدت کوتاهی در ایستگاه پلیس نگهداری شد در حالی که تیغ های چسبیده به پاهای او نگهداری شده بود ، به یک مرغداری محلی فرستاده شد. برخی گزارش ها می گفتند که “این پرنده” بازداشت شد “، اما پلیس ادعاها را رد کرد و توضیح داد که خروس نه دستگیر شده و نه بازداشت شده است.

این خبر ویروسی شد و واکنش های متفاوتی را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشت ، بعضی از آنها به سختی خنده خود را جمع می کردند در حالی که دیگران خواستار پایان دادن به عمل وحشیانه حیوانات بودند.

با وجود این ممنوعیت ، جنگ خروس در برخی از مناطق هند ، به ویژه در آندرا پرادش ، و همچنین تلانگانا ، کارناتاکا و ادیشا همچنان رایج است.

این اولین حادثه دلخراشی نیست که برای افراد درگیر در این سرگرمی خونخوار اتفاق افتاده است. در سال 2010 ، یک مرد توسط یک خروس در بنگال غربی کشته شد زیرا پرنده گردن خود را با تیغه متصل به پای خود سوراخ کرد. بعداً در سال 2019 ، یک مسابقه خروس در آندرا پرادش منجر به آسیب دیدگی یک تماشاگر شد که توسط تیغه ای شکمش شکسته شد.