خدمات کلیسای اوهایو منجر به تقریباً 100 عفونت COVID-19 می شود. ترامپ برای افتتاح مدارس فشار می آورد

خدمات کلیسای اوهایو منجر به تقریباً 100 عفونت COVID-19 می شود. ترامپ برای افتتاح مدارس فشار می آورد

در این نسخه از ساعت بحرانی ، همكاران میزبان دکتر ویلمر لئون و گارلند نیكسون با دکتر مارگارت گلها در مورد چگونگی گسترش مجاری ویروس صحبت می كنند.

CNN روز چهارشنبه گزارش داد: “مردی با COVID-19 اواسط ماه ژوئن به کلیسا رفت ، سپس 91 نفر دیگر بیمار شدند ، از جمله 53 نفر که طبق نظر استاندار اوهایو در حال خدمت بودند.” در همین حال ، Common Dreams روز پنجشنبه گزارش داد ، “متخصصان پزشکی مجبور شدند چهارشنبه پس از دفاع از رئیس جمهور دونالد ترامپ دفاع کنند و بر ادعای وی مبنی بر اینکه کودکان” به طور کلی از COVID-19 مصون هستند “، دروغ خطرناکی است که رئیس جمهور به عنوان بخشی از این کشور گسترش می دهد. تلاش او برای تحت فشار قرار دادن مدارس برای بازگشایی در پاییز. ” ما از این چه کاری می کنیم؟

در روزنامه پنجشنبه واشنگتن پست آمده است: “به مدت 20 هفته مستقیم ، بیش از 1 میلیون آمریکایی مطالبات بیکاری را حتی با منقضی شدن مزایای افزایش یافته ثبت کردند” ، و زیر عنوان اضافه کرد: “تقریبا 1.2 میلیون آمریکایی هفته گذشته خواستار مزایا شدند ، اندکی از هفته قبل. “” در همان روز یک عنوان در هیل آمده است: “مطالبات بیکار به 1.2 میلیون نفر کاهش یافته است.” مقاله شروع شد ، “1.2 میلیون نفر جدید با تعدیل فصلی در هفته منتهی به اول اوت درخواست مزایای بیکاری کردند که افت چشمگیری از 1.4 میلیون نفر بود در دو هفته گذشته در حالی که این هفته بیستمین بار پیاپی بود که وزارت کار بیش از 1 میلیون ادعا گزارش داد – یک پدیده مبتنی بر همه گیر که قبلاً هرگز رخ نداده بود – این ارقام تغییر استقبال از هفته گذشته است. “آیا هر دو دیدگاه می توانند صحیح باشند؟

CNN روز پنجشنبه گزارش داد: “بیروت به دلیل انفجار بزرگ در بندر پایتخت لبنان که حداقل 135 نفر کشته و 5000 زخمی بر جای گذاشت ، توسط مقامات اعلام شد” شهر فاجعه “. “پیش بینی می شود که تعداد کشته ها در میان تلاش های جستجو و نجات ادامه یابد.” این رسانه همچنین خاطرنشان کرد: “هنوز مشخص نیست که چه چیزی باعث انفجار شده است. نخست وزیر لبنان گفت که تحقیقات بر روی حدود 2750 تن از نیترات آمونیوم انفجاری که در یک انبار انبار شده است متمرکز خواهد شد.” ما از این چه کاری می کنیم؟

هافپوست روز چهارشنبه گزارش داد: “بسیاری از هواداران سناتور برنی سندرز در حال عقب نشینی علیه سوابق مشاوران جو بایدن برای حمایت از مداخله نظامی هستند.” این نوع گفتگو است که باید انجام شود – و در میدان عمومی برگزار شود. چه گفته می شود؟

گریزون روز سه شنبه گزارش داد: “یک سند جدید مزاحم برنامه هایی را برای یک طرح تغییر رژیم ایالات متحده علیه دولت چپ انتخاب شده نیکاراگوئه ، تحت نظارت USAID ، برای ایجاد” اقتصاد بازار “و پاکسازی ساندینیستاها تشریح کرده است.” جزئیات این طرح چیست؟

رویترز روز پنجشنبه گزارش داد: “چین روز پنجشنبه تهدید کرد که اقدامات سفیر آمریکا را برای سفر به تایوان توسط الکس آذر وزیر بهداشت ، خدمات انسانی و انسانی انجام دهد ، زیرا این جزیره تحت ادعای چین برای بازدید از بالاترین سطح رسمی ایالات متحده در چهار دهه حاضر شده است.” دولت ترامپ چه سیگنالی را ارسال می کند ، و باید اخطار چین را چقدر جدی گرفت؟

تانیا گودوسیان روز پنجشنبه در Le Monde Diplomatique نوشت: “روابط بین ایالات متحده و ایران در حد مدرن است.” “اما با هر دو مواجه با موج های جدید COVID-19 و رکودهای شدید اقتصادی و همچنین با دیدگاههای آمریكا درباره چین آموزش دیده ، آیا هر یك از كشورها علاقه به تشدید خطرناک دیگری دارند؟ با انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریكا در 3 نوامبر ، چه سیگنال هایی وجود دارد؟ از اردوگاه های ترامپ و بایدن؟ “

آدام شیف گفت: “نمایندگان آدام شیف در پشت صحنه کار کردند تا اطمینان حاصل کنند که کاخ سفید قدرت خود را در بخش 215 قانون میهن پرست با فروش حقوق شهروندی مهاجران گسترش داده است ، ائتلافی از گروه های حفظ حریم خصوصی روز چهارشنبه”. اینجا چه خبره؟

میهمانان:

دکتر مارگارت گل – پزشک متخصص اطفال ، فعال اصلاحات بهداشت و مدیرعامل مقاومت مردمی

دکتر لینوود توحید – استادیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی

دکتر دانیا فرانسیس – استادیار اقتصاد در دانشگاه ماساچوست آمرست

لیث معروف – مجری و روزنامه نگار در بیروت ، لبنان

دانیل لازاره – روزنامه نگار تحقیق

Nino Pagliccia – فعال و نویسنده

KJ Noh – فعال صلح ، نویسنده و معلم

اسکات ریتر – بازرس پیشین سلاح سازمان ملل در عراق

ری مک گاورن – تحلیلگر سابق سیا و بنیانگذار متخصصان اطلاعات جانبازان برای صلح

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]