خب ما در حال بحث هستیم !؛ جنگ MAS برای صلح در بولیوی ؛ نیجریه در آتش

خب ما در حال بحث هستیم !؛ جنگ MAS برای صلح در بولیوی ؛ نیجریه در آتش

بایدن ، ترامپ بحث نهایی و آرام تری را برگزار کردند. ناآرامی های داخلی نیجریه 50+ کشته برجای گذاشت. آیا سندرز به عنوان وزیر کار در کابینه بایدن فعالیت خواهد کرد؟

سینکلر اسکینر، مهندس آمریکایی و بنیانگذار ILoveBlackPeople.com ، و دکتر لینوود توحید، رئیس انجمن اقتصاد ملی ، به مشكلات سیاسی بپیوندند تا در مورد اعتراضات جاری در نیجریه كه منجر به كشته شدن تقریبا 60 نفر شده است ، نقشی داشته باشند كه ارزهای رمزپایه می توانند در محافظت از سرمایه های مردمی در برابر دولت های متخاصم و چگونگی جمع آوری ثروت از طریق فقیران جهانی بازی كنند.

ویات رید، تحلیلگر خبرهای اسپوتنیک به طور زنده از بولیوی می پیوندد و در مورد آینده اقتصاد این کشور تحت مدیریت لوئیس آرس صحبت می کند ، اگر دولت دست نشانده آمریکا صلح آمیز کار خود را ترک کند و هدف قرار دادن روزنامه نگاران مستقل از انتخابات یکشنبه گذشته است.

جون جتر، یک نویسنده ، خبرنگار خارجی برنده جایزه ، رئیس دفتر سابق واشنگتن پست و دو بار جایزه پولیتزر به این برنامه می پیوندد تا در مورد بحث نهایی شب گذشته ریاست جمهوری ، عدم تمایل رسانه های آمریکایی برای پوشش مسائل کلاس ، شانس برنی سندرز به عنوان والمارت ، وزیر کار در دولت بایدن ، از دولت فدرال شکایت کرد و موج اخراج میلیون ها آمریکایی در ماه دسامبر فرا می رسد.

در بخش “کار برای آخر هفته” این هفته باب و میشل از اداره پلیس متروپولیتن واشنگتن دی سی ، سناتور میچ مک کانل ، و خواننده اوانجلیک و شان فیوچ ، نماینده سابق کنگره خواستار تعطیلات آخر هفته هستند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]