خانواده ویل اسمیت YouTuber را بر سر کلیپ او “استعفا دهنده” به پوستر بید 11 ساله می اندازد

خانواده ویل اسمیت YouTuber را بر سر کلیپ او “استعفا دهنده” به پوستر بید 11 ساله می اندازد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

YouTuber شین داوسون آمریکایی پس از ظهور تعدادی از ویدئوهای قبلی خود که با وی مشکی پوشیده و اظهارات “نژاد پرستی” را به صورت آنلاین ظاهر می کند ، در هفته های اخیر مورد بحث و گفتگو قرار گرفت. این کمدین با عجله از اظهارات گذشته خود عذرخواهی کرد. با این حال ، اکنون برخی از فیلم های بحث برانگیز دیگر او در حال پخش آنلاین است.

شین داوسون برجسته YouTubers پس از یک فیلم قدیمی از او که وانمود می کند “استمناء” را با پوستر دیزنی Willow Smith 11 ساله ، دختر بازیگر آمریکایی ویل اسمیت ، در حال نمایش آنلاین است ، مورد بررسی قرار می گیرد.

کلیپ (فیلم زیر ممکن است حاوی فیلم هایی باشد که برای بعضی از مخاطبان مناسب نیست) نشان می دهد داوسون که پشتش به سمت دوربین ایستاده است و رو به پوستری قرار دارد که ویولو خواننده جوان را نشان می دهد. هنوز مشخص نیست که دقیقاً چه زمانی این فیلم ساخته شده است یا چه کسی آن را به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته است. این تصور این تصور را ایجاد می کند که داوسون در حال پوست کشیدن پوستر بود ، اما بسیاری از جمله برادر Willow ، Jaden Smith و مادرش Jada Pinkett Smith ، فیلم تقلیدی را خنده دار ندیدند.

“شین داوسون من از تو متنفر هستم” ، جادن اسمیت توئیت کرد و YouTuber را متهم به “جنسی کردن” خواهر فعلی 19 ساله ویوو در گذشته کرد.

پس از مدت کوتاهی جادا پینکت اسمیت ، همسر ویل اسمیت ، نوشت: “به شین داوسون … من بهانه های خود را انجام داده ام.”

این تنها کلیپ نیست رفتارهای “نادرست” داوسون یا اظهارنظرها در رابطه با کودکان زیر سن قانونی که به صورت آنلاین در گردش هستند. بسیاری اظهارات “سکسی” YouTuber را خطاب به یک دختر 6 ساله و سایر موارد مشابه فراخوانده اند و خواستار لغو وی در این سکو هستند.

این تحولات درحالی صورت می گیرد كه داوسون در گذشته به دلیل تقلید از تقلیدهای سیاهپوست ، استفاده اوقات از كلمات N و سخنان “نژادپرستانه” محكوم شده بود. بررسی ها باعث شد تا این طنز چند روز پیش یک فیلم عذرخواهی با عنوان “مسئولیت پذیری” تهیه کند ، جایی که ابراز پشیمانی از رفتار خود کرد. داوسون همچنین در طول عذرخواهی خود گفت كه “هرگز در مورد كودك به هیچ وجه نامناسب صحبت نخواهد كرد.” با این حال ، او مستقیماً به کلیپی که مخصوصاً Willow بود اشاره نکرد.

وی گفت: “این منزجر کننده است ، ناخالص ، کاری نیست که من هرگز انجام دهم. این کاری است که من به خاطر ارزش شوک انجام دادم یا به این دلیل که فکر می کردم خنده دار است یا مانند “اوه خدای من ، شخصیت منفی کودک من” یا هر چیز دیگری. این همه ناخوشایند است و من قول می دهم که واقعی نیست ، این من نیستم. “، داوسون با اشاره به برخی از شوخی های قدیمی خود در مورد پدوفیلی که توسط شهروندان گفته شده استدلال کرد.

هفته گذشته ، داوسون اعلام كرد كه همه چيز را در سكوهاي رسانه هاي اجتماعي خود حذف كرده است تا به بررسي رفتار گذشته خود بپردازد ، كه بسياري آن را “نژادپرستانه” مي دانند.