خانه تنها 18+: شرکت پورنو دوربین هایی را به مجریان ارسال می کند تا در جریان قفل COVID-19 فیلم بسازند

خانه تنها 18+: شرکت پورنو دوربین هایی را به مجریان ارسال می کند تا در جریان قفل COVID-19 فیلم بسازند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

آموزش از راه دور ، بررسی های پزشکی آنلاین و کلاس های یوگا دیجیتالی به عنوان هنجار جدید تبدیل شده است زیرا شرکت ها در سراسر جهان سعی در زنده ماندن در اثر گرفتگی کورو ویروس دارند. برای بعضی از مشاغل ، جایی که حضور نزدیک یا لمس کردن آنها ضروری است ، دیجیتال رفتن راه حل نیست. با این وجود ، برخی از آنها موفق شده اند اقدامات ابتکاری را انجام دهند.

کمپانی پورنو Vixen Media Group برای تهیه فیلم در میان قفل کوروی ویروس دوربین هایی را برای مجریان خود ارسال کرده است. این کمپانی اعلام کرده است که بسته های سفارشی به ارزش 250000 دلار ارسال می کند که شامل چراغ ، دوربین های پیشرفته ، لباس زیر زنانه ، و همچنین اسباب بازی های جنسی است و برای ساخت محتوا به بازیگران و بازیگران می پردازد که بخشی از سری جدید این شرکت با نام “صمیمی” خواهد بود. .

وب سایت های فیلم بزرگسالان در حین قفل شدن کورو ویروس بسیار محبوب شده اند و اگرچه شرکت ها به دلیل قوانینی که قصد مهار شیوع این بیماری را دارند ، قادر به فیلمبرداری فیلم های جدید نیستند ، اما به نظر می رسد که آنها نمی خواهند فرصتی برای بدست آوردن پول از دست بدهند. در طول همه گیری

این شرکت گفت که مایل است با مدلهای انفرادی ، زوج ها و حتی هم اتاقی کار کند.

“Vixen Media Group همواره به دلیل ترویج عملکرد در بزرگسالان و کیفیت بی سابقه شناخته شده است.” ما قصد داریم زیبایی مدل ها را از طریق محتوا که بالاتر از بقیه است ، به نمایش بگذاریم و ما به عنوان کارهای روزانه به این ارزش ها متعهد می شویم. مدیر تیم و بازیگر سابق فیلم بزرگسالان ، کایدن کروس ، گفت: “

ویکسن تأکید کرد که این ابتکار برای کمک به مجریان فیلم بزرگسالان که به دلیل بیماری همه گیر متحمل خسارات مالی شده اند ، است. سخنگوی این شرکت گفت: “ماورای ایجاد محتوای منحصر به فرد ، هدف اصلی این ابتکار عمل ما این است که فرصتی برای جوامع ، خلاقانه و هم از نظر پولی ، به مجریان در چنین مدت زمان ناپایدار ارائه دهیم.”


پاسخی بگذارید