خاموش: Supercar Racer-Turn-Pornstar Renee Gracie Bashes سرخپوستان به دلیل سرقت عکس های X-Rated

خاموش: Supercar Racer-Turn-Pornstar Renee Gracie Bashes سرخپوستان به دلیل سرقت عکس های X-Rated

هند

URL کوتاه دریافت کنید

دهلی نو (اسپوتنیک): اولین راننده زن سوپراسپرت استرالیا با تصمیم خود مبنی بر جابجایی از اتومبیلرانی به صنعت سرگرمی بزرگسالان ، کل جامعه ورزشی را شوکه کرد. طبق گزارش ها ، این pornstar با فروش فیلم ها و تصاویر خود در Onlyfans.com ، وب سایت اشتراک بزرگسالان ، هفته ای 17،440 درآمد دارد.

این ستاره 25 ساله سوپر سوپر اتومبیل Aussie ، با سرخوردگی همه چیز بر سر هندی ها رفت و گفت که او آنها را دوست ندارد و آنها باید صفحه او را “مجبور به فرار” کنند و آنها را متهم به استفاده از برهنه کپی رایت او کردند. تصاویر و فیلم های دارای رتبه X.

“آنها دارای حق چاپ هستند و من شما را متعلق به آنها نمی دانم. صفحات من را متوقف کنید و به اشتراک گذاری غیرقانونی فیلم ها و تصاویر من متوقف شوید. “، او در پستی در سایت اشتراک بزرگسالان نوشت.

سرگرمی بزرگسال ، که وقتی از اتومبیلرانی کم درآمد ، از موتورسواری کنار می رود ، گفت که به دلیل اینکه برخی از پیروان هندی در حال کپی کردن تصاویر او و ایجاد صفحات از آن در سایت های رسانه های اجتماعی هستند ، از دست دادن پول است. او تصاویر خود را منحصراً در وب سایت اشتراک بزرگسالان به اشتراک می گذارد.

“من الان هندی ها را دوست ندارم. اگر تصاویر من را به اشتراک گذاشته یا سرقت کرده اید (sic) شما یک سوراخ ** دارد و امیدوارم آنچه را که برای شما پیش می آید (sic) بدست آورید. اگر (هندی) هندی شما هستید ، اکنون از صفحه من خارج شوید! “

گریسی وقتی داستان داستان تغییر حرفه ای در این کشور انتخاب شد ، در هند یک حس ویروسی شد.

وی افزود: “از زمانی که داستان من در هند ویروسی شد ، فیلم ها و پروفایل های جعلی زیادی ساخته شده اند و تصاویر غیرقانونی از OnlyFans من سرقت شده است.”

گریسی دارای بیش از 7000 مشترک در Onlyfans.com در وب سایت پرداخت شده است و هر ماه حدود 90،650 دلار درآمد کسب می کند.

سرگرمی بزرگسالان در سال 2015 با شریک شدن با سیمونا دو سیلوسترو در مسابقه در Bathurst از اهمیت ویژه ای در مسابقه برخوردار شد و اولین زن استرالیایی شد که تمام وقت در این ورزش به رقابت پرداخت. گریسی می گوید از شغل جدید خود لذت می برد و از آن راحت است.