حمله مجدد آمریکا به سوریه ؛ کارگران بهداشت در معرض خطر ؛ هرج و مرج در CPAC

حمله مجدد آمریکا به سوریه ؛ کارگران بهداشت در معرض خطر ؛ هرج و مرج در CPAC

کارگران بهداشتی در حال سوختن هستند و روزانه خطر مرگ دارند. آیا هرگز شاهد اصلاح معنی دار مراقبت های بهداشتی خواهیم بود؟

دارن تامپسون، خبرنگار Native News Online و Unicorn Riot و سناتور ایالت داکوتای جنوبی تروی هاینرت با ما در مورد قطعنامه ای صحبت کنید که به اتفاق آرا در سنای داکوتای جنوبی مبنی بر لغو مدالهای افتخاری اعطا شده به سربازان آمریکایی که در کشتار 1890 در زخم زخم شرکت داشتند ، تصویب شد. ما همچنین در مورد اهمیت نامزد شدن دب هالند برای تصدی پست وزیر کشور ، چالش های پیش رو در تأیید وی و آنچه می توانیم در طول تصدی پست وی انتظار داشته باشیم صحبت می کنیم.

Teodrose Fikremariam، بنیانگذار مجله Ghion ، درباره اوضاع در اتیوپی به ما می گوید ، جایی که سازمان عفو ​​بین الملل خواستار تحقیقات سازمان ملل در مورد جنایات احتمالی علیه بشریت شده است که توسط نیروهای اریتره در اواخر سال گذشته در Tigray انجام شده است ، تأثیر منطقه ای درگیری ، زندگی روزمره در این کشور و واکنش دیاسپورای اتیوپیایی در ایالات متحده را تحت تأثیر قرار داد.

آریل طلا، مدیر اجرایی Code Pink ، در گفتگو در مورد حملات مجدد هوایی در سوریه و قانونی بودن آنها ، ادعاهای حضور نیروهای آمریکایی در سوریه برای مقابله با نفوذ ایران و چگونگی تأثیر آن بر مذاکره مجدد توافق هسته ای ایران ، به ما پیوست. ما همچنین در مورد تحریم های دوران ترامپ که از قضات دادگاه کیفری بین المللی اعمال می شود و اصرار نتانیاهو مبنی بر اینکه باید باید این موارد را حفظ کند صحبت می کنیم.

گلهای مارگارت، پزشک پزشکی ، مدیر مشترک مقاومت مردمی و عضو کمیته راهبری HOPE – Health Over Profit ، با ما در مورد مشکلاتی که بسیاری از دانشجویان پزشکی برای ورود به برنامه های اقامت ، فرسودگی شغلی مراقبت های بهداشتی ، هزینه نهایی دارند ، صحبت می کنند. در طی بیماری همه گیر با 2900 مرگ کارگر مراقبت های بهداشتی ایالات متحده و کابوس فعلی که ارائه خدمات بهداشتی و دسترسی در کشور است ، توسط آنها پرداخت می شود.

لی استراناهان، همسنگر The Backstory با جان کیریاکو ، با ما در مورد نکات برجسته جلسات CPAC ، از جمله درگیری بر سر ماسک و فاصله اجتماعی ، و سخنرانی ترامپ در کنوانسیون با ما صحبت می کند.

Misfits همچنین در مورد موانع جدید تصویب اسکناس حداقل دستمزد 15 دلاری ، نامزدی غرق شدن Neera Tanden و ادامه سقوط آزادانه فرماندار Cuomo صحبت می کنند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم