حمله به TikTok: ایالات متحده متکی به باندبازی اقتصادی است نه “بازار آزاد”

حمله به TikTok: ایالات متحده متکی به باندبازی اقتصادی است نه “بازار آزاد”

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو با جان راس ، عضو ارشد انستیتوی چونگ یانگ ، دانشگاه رنین چین ، و یک ستون نویس ساکن برنده جایزه با چندین سازمان رسانه ای چینی همراه هستند.

مدیرعامل مایکروسافت اخیراً با رئیس جمهور ترامپ در مورد تمایل خود برای خرید TikTok صحبت کرد. هفته گذشته ترامپ اظهار داشت که به دنبال ممنوعیت TikTok ، یکی از محبوب ترین برنامه های جهان است و گفت که این اطلاعات مخفیانه جمع آوری کرده و به چین ارسال می کند. آیا مدیر عامل مایکروسافت طرفدار گانگستریسم سیاسی بر سر بازار آزاد بدنام است که شرکت ها معمولاً از آن حمایت می کنند؟

کنگره و دولت ترامپ چنان در لایحه تسویه حساب COVID دیگر فاصله دارند که احتمال توافق وجود ندارد. سخنگوی مجلس ، نانسی پلوسی ، دیروز گفت كه وی و وزیر امور خزانه داری استیو منوچین در مورد هیچ نکته اصلی كه در لایحه باشد توافق نكرده اند. آنها با کمک مستقیم به بیكاران فاصله دارند ، با اینكه منوچین گفت كه او از هیچ لایحه ای كه به مردم پرداخت كند تا در خانه بمانند هیچ كاری نمی كند. در همین حال ، تاج ویروس همچنان به سرعت در سرتاسر کشور پخش می شود و تقریباً 155000 آمریکایی کشته و ده ها میلیون نفر بیکار مانده اند. لی کمپ، یک نویسنده ، کمدین ، ​​فعال ، روزنامه نگار و مجری برنامه تلویزیونی “امشب Redacted” در RT America است و آخرین کتاب وی با عنوان “Bullet Points & Punch Lines” با نام Leecamp.com در دسترس است.

دولت روسیه طی تعطیلات آخر هفته اعلام کرد که یک برنامه واکسیناسیون کورو ویروس را در ماه اکتبر ، اولین کشوری که این کار را انجام داده است ، آغاز می کند. اما رسانه ها به جای خوش بینی یا پشتیبانی ، نسبت به واکسن بیشتر از گذشته آرزو می کنند و سرعت را با پروتکل های ایمنی تصادفی برابر می کنند. در واقع ، برخی از رسانه ها در حال مقایسه واکسن روسی با Sputnik ، اولین ماهواره دست ساز در فضا هستند. و رسانه ها با اخبار مربوط به واکسن آینده چینی ، همین کار را انجام می دهند. برایان و جان با هم صحبت می کنند بن نورتون، یک روزنامه نگار با گریزون و میزبان پادکست اصلاح طلبان معتدل.

بخش “آموزش برای آزادی با بیل آایرز” روز دوشنبه جایی است که بیل به ما کمک می کند تا وضعیت آموزش را در سراسر کشور بررسی کنیم. چه چیزی در مدارس ، دانشکده ها و دانشگاه های ما اتفاق می افتد و چه تأثیری در جهان اطراف ما دارد؟ عضو و فعال اتحادیه معلمان شیکاگو نیک استندر به برایان و جان می پیوندد.

در این بخش با عنوان The Week Ahead ، میزبان نگاهی به اخبار جالب ترین هفته آینده و معنای آن برای کشور و جهان می اندازد. تحلیلگر اسپوتنیک نیوز و تهیه کننده این نمایش نیکول روسل به نمایش می پیوندد

قوانین بخش فناوری منظم روز دوشنبه یک راهنمای هفتگی در مورد چگونگی تهدید شرکتهای انحصاری و دولت نظارت بر آزادی ، آزادی های گرامی ، حقوق مدنی و آزادی های مدنی است. توسعه دهنده وب و تکنسین کریس گارافا و مهندس نرم افزار و تحلیلگر فناوری و امنیت پاتریشیا گورکی به این نمایش می پیوندد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم