حمله به مطبوعات ، صدای آراء ، موازی بریتانیا در خشونت پلیس

حمله به مطبوعات ، صدای آراء ، موازی بریتانیا در خشونت پلیس

این در مورد پرونده جورج فلوید است که ما را بسیار جلب کرده است؟ هیچ جنبه ای از آن جدید نیست ، اما با این وجود این انرژی احساس تحول می کند.

نیکول روسلتهیه کننده صدای بلند و شفاف در رادیو اسپوتنیک برای باب اشلوبر و جمارل توماس توضیح داد که چگونه وی هنگام فیلمبرداری در مقابل کاخ سفید روز دوشنبه از سوی پلیس مورد حمله قرار گرفت. او مستند كرد كه افراد در محاصره ضد شورش توسط تشییع ، تراشیده و پایمال شده اند. علی رغم اینکه نشان خود را نگه داشت و فریاد زد که هنگام تلاش برای فیلمبرداری از رویدادها مطبوعات است ، وی با نارنجک استینگر شلاق خورد و جوش های خود را بالا برد. اما این تنها اولین حمله بود – دقایقی بعد ، وی با وجود اینکه به طور مشخص به عنوان مطبوعات شناخته شد ، با یک گلوله لاستیکی مورد اصابت قرار گرفت و سرانجام توسط یک افسر پلیس با سپر به زمین منتقل شد. او خاطرنشان می کند که این تجربه بسیاری از چهره های رسانه ای در این رویداد و همچنین معترضان بی شماری بوده است ، و یک بار دیگر این یک تجرد نیست. این عملکرد تعریف شده از سیستم پلیس ، لخت است.

محمد المازی، روزنامه نگار و مشارکت کننده در رسانه های بی شماری از جمله Canary ، interregnum.net و Sputnik International ، گفت که در لندن ، جمعیت بزرگی و آمیخته نژادی برای حمایت از جنبش Black Lives Mat به خیابانها آمدند. بسیاری از آنها به او گفتند که نژادپرستی و خشونت از طرف پلیس در انگلستان بسیار گسترده است و صرفاً بهتر از آمریکا تحت پوشش قرار می گیرد. وی همچنین قدرت و تأثیر نیروهای مسلح در انگلستان را خنثی کرد ، همانطور که از چندین تحقیق درمورد جنایات جنگی ممانعت می شود ، و پرونده جولیان آسانژ را که اخیراً حتی کنفرانس های ویدئویی را نیز به دلیل ملاحظات بهداشتی.

Misfits همچنین صدای رای دهندگان را که به دلیل بی کفایتی ولسوالی ها منتظر ساعتها در صف انتظار بودند و کسانی که برای اعتراض دوباره به خیابان ها می آمدند ، به اشتراک گذاشتند ، در مورد فاجعه میکروفن داغ الیوت انگل ، کنگره ، صحبت کردند و داستان تخریب دونالد ترامپ را باز کردند. Antifa Boogeyman و تعجب کردم که چه جهنمی دیروز برای جاستین ترودو اتفاق افتاد.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]