حمله ایالات متحده؛ نظامی سازی فضایی؛ بلیط بایدن-هریس

حمله ایالات متحده؛ نظامی سازی فضایی؛ بلیط بایدن-هریس

استعمار آمریکا پایان ندارد. نیروهای آمریکایی در 22 کشور آفریقایی قرار دارند و قصد دارند فضای را نظامی کنند!

آلن مک لود، نویسنده ، روزنامه نگار و تحلیلگر رسانه و عضو گروه رسانه های دانشگاه گلاسگو ، در مورد بخش جدید خود در MintPress News در مورد حضور نظامی ایالات متحده در آفریقا صحبت می کند ، که به طرز شرم آور گزارش نشده و تقریبا غیرقابل انکار است. هر وقت سرباز آمریکایی در کشوری می میرد ، دست و پا چشمی وجود دارد که تصور نمی کردیم آنها مستقر شوند ، مانند مثال در کمین در نیجر در سال 2018. اما چرخه رسانه ها ادامه می یابد و سربازان باقی می مانند. چه نوع نظامی وجود دارد ، دولت ما چه می گوید که آنها انجام می دهند ، و دولت چه کار را ترک می کند؟

مورگان Artyukhina، تحلیلگر و روزنامه نگار اسپوتنیک ، جدیدترین شاخه نیروهای مسلح ایالات متحده ، نیروی فضایی را تجزیه می کند. در این هفته ، این سرویس اولین دکترین خود را منتشر کرد که رسالت ، روشها و دامنه آن را در یک انتشارات سنگی با عنوان “Spacepower” ارائه می دهد. Artyukhina به ما کمک می کند تا این آموزه جدید را بفهمیم و اینکه چگونه نیروی فضایی در حال حاضر وانمود می کند که وقتی ایالات متحده برای ده ها سال در فضای نظامی استفاده می کرد ، در دفاع است.

جان جاتر، نویسنده ، خبرنگار برنده جوایز خارجی ، رئیس سابق دفتر واشنگتن پست و فینالیست دو بار جایزه پولیتزر ، درباره بلیط جو بایدن-کامالا هریس صحبت می کند. چند نظرسنجی در روز چهارشنبه نشان داد که در برخی از رأی دهندگان نسبت به بیدن ، هریس بسیار مطلوب تر مشاهده می شود. او در بین جوانان کمی محبوب تر است – کمی که دو درصد است. علاوه بر این ، 60٪ از زنان نظرسنجی نسبت به 53٪ برای بایدن نظر مطلوبی نسبت به او داشتند. جمهوری خواهان نیز او را بیشتر دوست دارند ، در حالی که 25٪ انگشت شست را به دست می آورد ، در حالی که 20٪ برای بایدن. نظرسنجی های روز دوشنبه و سه شنبه نشان داد كه 44٪ از بزرگسالان به بیدن رای می دهند ، در حالی كه 37٪ از رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ حمایت می كنند. پس از اعلام اینکه هریس به بلیط دموکرات پیوسته است ، 46٪ از بزرگسالان گفتند که باید به بایدن رای دهند ، در حالی که 38٪ گفتند که به ترامپ رای داده اند.

میکو پلد، نویسنده “پسر ژنرال: سفر یک اسرائیلی در فلسطین” و “ناعادلانه: داستان بنیاد سرزمین مقدس پنج” ، درباره پشتیبانی گسترده اسرائیلی ها در تلاش برای تأمین پیروزی ترامپ بحث می کند. طبق نظرسنجی مرکز تحقیقات Pew در ماه ژوئیه ، حدود 7 از 10 پروتستان تبشیری سفید چگونگی عملکرد ترامپ در کاخ سفید را تأیید می کنند. همان نظرسنجی نشان داد که اگر انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده امروز برگزار می شود ، 82 درصد از رای دهندگان پروتئین انجیلی سفید پوست به ترامپ رای می دادند یا به این کار تکیه می دادند. و از بین آن انجیلی های سفیدپوست که تنها 9٪ گفتند که بایدن در دفتر بیضی “عالی” یا “خوب” است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم