“حمله آشکار ضد ستیزی”: سناتور ایالات متحده تبلیغاتی را به تصویر می کشد که مخالف یهودی را با بزرگتر بینی خود نشان می دهد

“حمله آشکار ضد ستیزی”: سناتور ایالات متحده تبلیغاتی را به تصویر می کشد که مخالف یهودی را با بزرگتر بینی خود نشان می دهد

ایالات متحده

URL کوتاه دریافت کنید

رأی دهندگان آمریکایی سناتور آمریکایی دیوید پرودو (R-GA) را به ضد ستیزی متهم می کنند و در پی انتشار و برداشتن آگهی تبلیغاتی تبلیغاتی که به نظر می رسد حریف دموکرات خود جون اوسوف ، که یهودی است ، نماینده دموکرات خود را که جان یهودی است نشان می دهد ، استعفا می دهند. بینی

خبرنامه یهودی-آمریکایی The Forward روز دوشنبه فاش کرد که تبلیغات Perdue یک تبلیغ فیس بوک و اینستاگرام را بیرون کشید که ظاهراً حاوی دو غار ضد ستیزی است.

آگهی موردعلاقه ، که از 22 ژوئیه شروع به کار کرد ، تصاویر سیاه و سفید از اوسوف و رهبر اقلیت سنای چاک شومر (D-NY) که یهودی نیز هست را نشان می داد و به رأی دهندگان هشدار می داد که “دموکرات ها در تلاشند جورجیا را بخرند! “

“فوق العاده PAC چاک شومر 3 میلیون دلار برای تبلیغات حمله دروغین علیه من خرج می کند!” پست آگهی خوانده شده

اطلاعات فیس بوک در مورد آگهی غیرفعال سناتور دیوید پرودو ، جان رأس مخالف دموکرات ، جان اوسوف را هدف قرار داد.

براساس اطلاعات تبلیغاتی در دسترس عموم در فیس بوک ، کمپین Perdue بین 300 تا 399 دلار برای آگهی غیرفعال اکنون پرداخت شده است. در حالی که پیش بینی می شد این تبلیغ به طور بالقوه به بیش از یک میلیون شهروند فیس بوک و اینستاگرام برسد ، فقط قبل از کشیدن این سیستم عاملها بین 3،000 تا 4،000 بار دیده می شد.

موریس مایلور ، استادیار طراحی گرافیک در دانشگاه ایالتی آیووا ، به The Forward تأیید کرد که بینی اوسوف “تفاوت اصلی در نسخه بزرگتر از نسخه اصلی” است. دو کارشناس طراحی گرافیک بی نام با ارزیابی مایلور موافقت کردند.

مایلور تصویری را نیز نشان می دهد که عکس تغییر یافته پوشیده از عکس اصلی را نشان می دهد.

سخنگوی کمپین Perdue ادعا می کند: “در فرآیند طراحی گرافیک که توسط یک فروشنده خارجی انجام شده است ، اندازه آن تغییر اندازه داد و از یک فیلتر استفاده شد ، که به نظر می رسد خطای غیر عمدی باعث تحریف تصویر شده است.”

“هرکسی که دلالت بر این داشته باشد که این چیزی غیر از یک خطای ناخواسته است ، عمداً نادرست گزارش قوی و مداوم سناتور Perdue در ایستادگی محکم در برابر ستمگر و همه اشکال نفرت است.”

وی ادامه داد: “در نشست تبلیغاتی دیجیتال سناتور آمریكا ، دیوید پرودو ، صورتم را برای بزرگتر كردن و بینی من تحریف كرد. من یهودی هستم. ” در توییت دوشنبه گفت. وی گفت: “این قدیمی ترین ، بدیهی ترین ، کمترین اصیل استکبار ضد ستیزی تاریخ است. سناتور ، به معنای واقعی کلمه هیچ کس بهانه های شما را باور نمی کند. “

اوسوف به همراه تعداد زیادی از شهروندان ، از فردو خواسته است كه نسبت به اقدامات مبارزات انتخاباتی خود پاسخگو باشد. برخی از کاربران رسانه های اجتماعی همچنین خواستار استعفا قانون شد.

حزب دموکراتیک جورجیا “حمله ضد ستیزی” به اوسوف را محکوم کرده است و از Perdue خواسته است نه تنها از طرف مقابل خود عذرخواهی کند بلکه فرد مسئول مسئول تغییر عکس را نیز اخراج کند.

با این حال ، سناتور پیشین نورم کلمن (R-MN) ، رئیس ائتلاف یهودیان جمهوریخواه ، در دفاع از “Perdue” بیانیه سه‌شنبه و استدلال كرد كه قانونگذار جورجیا “یك متحد واقعی” برای جامعه یهود است.

کالمن ادعا كرد: “بارها و بارها ، سناتور دیوید پرودو ثابت كرده است كه یك دوست واقعی برای جامعه یهود است و محكم در برابر تباهی ضد ستیزی ایستاده است.”

Perdue هنوز شخصاً در مورد اوضاع اظهارنظر نکرده است.