حمایت از حقوق رای گیری سوگند جدید بقراط خطاب به نژادپرستی ؛ تجزیه و تحلیل نتایج انتخابات جورجیا

حمایت از حقوق رای گیری سوگند جدید بقراط خطاب به نژادپرستی ؛ تجزیه و تحلیل نتایج انتخابات جورجیا

مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور آمریكا ترامپ خواستار بازشماری مجدد و تعلیق شمارش آرا در چندین ایالت شده است ، اما آیا این همه دود و آینه مسائل بزرگتر را پنهان كرده است؟

باربارا آرنوین، رئیس جمهور و بنیانگذار ائتلاف عدالت تحول آفرین ؛ و کشیش دکتر شارون اندرسون، مدیر عامل KCG مشاوره و دانشیار سابق دانشکده حقوق دانشگاه هوارد و حقوق جورج تاون ، با ما همراه شوید تا در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده ، دادگاه ها و اینکه آیا پرونده های مداوم درباره شمارش آرا آینده کشور است بحث کنیم. از زمان شروع شمارش شمارش ، تعداد زیادی از پرونده های قضایی ، عمدتا توسط کمپین ترامپ ، در مورد دسترسی ناظران تشکیل شده است. همچنین در چندین ایالت پرونده های قضایی در مورد شمارش آرا و نتایج حاصل شده است. آیا باید این دعواهای حقوقی را که توسط مبارزات انتخاباتی ترامپ آغاز شده است بررسی کنیم و فکر کنیم که قوانین انتخابات و رأی گیری ایالات متحده بسیار ضعیف و نا آرام است؟ یا برعکس ، آیا باید نتیجه بگیریم که قوانین و دادگاه ها آن طور که باید عمل می کنند و این دادخواست ها فقط آزار و اذیت هستند؟

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و داروی چاقی دارای مجوز هیئت مدیره ، برای بحث در مورد آموزش پزشکی در طی یک بیماری همه گیر و سوگند جدید بقراط که به نژادپرستی می پردازد ، به ما می پیوندد. سوگند جدید از کلاس 2024 دانشکده پزشکی دانشگاه پیتسبورگ است. در ماه سپتامبر ، دانشجویان این کلاس “سنت جدیدی را با نوشتن سوگند کلاس خود شروع کردند تا مسئولیت های همیشه در حال پیشرفت خود را به عنوان پزشک بپذیرند” ، آزادی از دانشگاه اشاره شد. این “اشتباهات اساسی مراقبت های بهداشتی و سیستم های سیاسی ما در خدمت به جوامع آسیب پذیر را تأیید می کند.” این به عنوان “اولین گام در تعهد پایدار ما برای اصلاح بی عدالتی در برابر افرادی که از نظر پزشکی در پزشکی نادیده گرفته و مورد سو ab استفاده قرار گرفته اند ، در نظر گرفته شده است: بیماران سیاه پوست ، بیماران بومی ، بیماران رنگین پوست و همه جمعیت های حاشیه ای که به دلیل هویت خود و مراقبت های غیر استاندارد دریافت کرده اند. منابع محدود.” اما دانشجویانی که این سوگند را می خورند در حالی که می خواهند در حین گذراندن دانشکده پزشکی و انجام عمل خود آن را حفظ کنند ، در برابر چه چیزی قرار خواهند گرفت؟

آنوآ چانگا، نویسنده ، فعال ، وکیل و روزنامه نگار ، برای بحث در مورد انتخابات در گرجستان به ما می پیوندد. به نظر می رسد رقابت های ریاست جمهوری در حال پایان یافتن است ، اما این ایالت نه یک کرسی بلکه دو کرسی سنای آمریکا برای انتخابات دور دوم در 5 ژانویه 2021 خواهد داشت. یک رقابت سناتور جمهوری خواه دیوید پردو در مقابل جان اوسوف دموکرات و دیگر نژاد ، سناتور GOP ، کلی لوفلر – که هرگز در انتخابات پیروز نشده است – در برابر کشیش دموکرات رافائل وارنک خواهد بود. تقریباً همه دموکرات ها با مشاوره در مورد چگونگی به دست آوردن هر کرسی بهتر معرفی شده اند. از یک طرف ، نانسی پلوسی ، رئیس مجلس (D-CA) و متحدانش به دموکرات های جورجیا هشدار داده اند که از سمت چپ زیاد دور نشوند ، در غیر این صورت فرصت های خود را در هر دو مسابقه به دست خواهند آورد. پولیتیکو گزارش داد ، جیم کلیبرن اکثریت مجلس (D-SC) طی تماس کمیسیون انتخابات روز پنجشنبه گفت که اگر “ما بخواهیم با Medicare for All اجرا شویم ، به پلیس ، پزشکی اجتماعی پرداخت کنیم ، ما برنده نخواهیم شد.” اما نماینده پرامیلا جیاپال از واشنگتن ، رئیس مجمع نمایندگان مترقی کنگره ، متفاوت فکر کرد ، با دعوت از استراتژی حزب دموکرات برای دفاع از عقاید لیبرال ، گفت این همان چیزی است که پایگاه دموکرات را برای حضور و رای دادن انگیزه می دهد. چگونه دموکرات ها این دو کرسی سنا را در جورجیا به دست می آورند؟ مسیر چیست؟

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم