حقوق ماهیگیران نوا اسکوشیا؛ ایالات متحده روس ها را به جنگ سایبری متهم می کند

حقوق ماهیگیران نوا اسکوشیا؛ ایالات متحده روس ها را به جنگ سایبری متهم می کند

تنش بین ماهیگیران بومی و غیر بومی در نوا اسکوشیای کانادا ، به دلیل حمله گروه های خشمگین ، به اوج خود می رسد.

شلی مارتین، که سال گذشته به عنوان اولین زن میمقاق كه به عنوان قاضی دادگاه دادخواستهای كوچك نوا اسكوشیا منصوب شد ، تاریخ سازی كرد ، به ما پیوست تا درمورد حملات مداوم و به طور فزاینده خشونت آمیز به مردم میكماق نوا اسكوشیا هنگام اعمال حقوق خود پیوست ماهیگیری در خلیج سنت مری. گلوبال نیوز روز دوشنبه گزارش داد: “چند صد تله خرچنگ دریایی در ماه گذشته توسط ماهیگیران تجاری غیر بومی تخریب و یا تصرف شده است و ادعا می شود که دو قایق ماهیگیری Mi’kmaq توسط همین گروه به آتش کشیده شده اند.”

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی” ، برای بحث در مورد جنگ سایبری و کیفرخواست های روز دوشنبه وزارت دادگستری آمریکا علیه هکرهای روسی متهم به بدافزار NotPetya و سایر حملات ، به ما پیوست. TechCrunch روز دوشنبه گزارش داد: “دادستان ها همچنین گفتند كه هكرها پشت حمله NotPetya بودند ، یك حمله باج افزار كه در سال 2017 در سراسر جهان گسترش یافت و میلیاردها دلار خسارت به بار آورد.” واقعاً چه خبر است؟

جیمز اوایل، مدیر سابق سیاست میراث فرهنگی در مرکز فرهنگ عامیانه و میراث فرهنگی در موسسه اسمیتسونیان و عضو هیئت مدیره موسسه مطالعات سیاست ، به ما پیوست تا بحث کنیم که آیا چپ آمریکا باید جو بایدن را تأیید کند یا پیروزی سرسخت لوئیس آرس در بولیوی انتخابات ریاست جمهوری برای قاره آمریکا معنی دارد.

محمد علمی، روزنامه نگار و سردبیر The Interregnum ، برای دیدن مستند جدید “Keenie Meenie” ، پروژه روزنامه نگار فیل میلر و مستندساز لو Macnamara با طبقه بندی نشده UK ، به ما پیوست. این مستند به گروهی از مزدوران انگلستان نگاه می کند که تحت نام شرکت Keenie Meenie در سریلانکا در دهه 1980 و در طول جنگ داخلی طولانی مدت این کشور فعالیت می کردند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم