حقوق تولید مثل هواپیماهای جاسوسی آمریکا ترامپ از طرح بهداشتی رونمایی کرد

حقوق تولید مثل هواپیماهای جاسوسی آمریکا ترامپ از طرح بهداشتی رونمایی کرد

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107829/74/1078297401_0:0:1200:675_1200x675_80_0_0_566f3e274dab110bf44bd18dda918b2f.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio-political-misfits/202009251080576270- حقوق باروری-در-هواپیماهای-جاسوسی-ترامپ-طرح-مراقبت های بهداشتی-پرده /

سه یک سوراخ شکاف است که با از دست دادن RBG پر می شود ، بعد چه اتفاقی می افتد؟

جویا جفرسون نوری، متخصص ارتباطات برای در ارتباطات چشم عمومی و چین دیکرسون، مدیر سیاسی ملی برای اکثریت پیشرو ، برای بحث در مورد حقوق تولید مثل زنان با توجه به تصویب دادگستری روت بادر گینسبورگ ، به ما بپیوندید. چالش های پیش رو چیست؟ و معنای عدالت جدید ترامپ برای رو در مقابل وید می تواند باشد.

نویسنده اخبار اسپوتنیک مورگان آرتیوخینا دارای جزئیاتی در مورد چین است که ایالات متحده را به تار شدن خطوط متهم می کند ، و در طول سال گذشته پروازهای جاسوسی خود را به عنوان پروازهای غیرنظامی پنهان می کند. چگونه پکن می گوید ایالات متحده این پروازها را پنهان می کند و این اتفاق هر چند وقت یک بار رخ می دهد؟

جون جتر، نویسنده ، خبرنگار برنده جایزه خارجی ، رئیس دفتر سابق واشنگتن پست و دو بار نامزد نهایی جایزه پولیتزر ، برای گفتگو در مورد چندین مسئله سیاسی به ما پیوست. با شروع در زمینه بهداشت و درمان ، ترامپ رونمایی کرد که بخشی از برنامه سلامتی خود در آمریکایی ها در برنامه مدیکر برای افراد مسن و معلول ، 200 دلار کارت تخفیف برای داروهای تجویز شده ظرف چند هفته ارسال می شود و احتمالاً 3 نوامبر پول در جیب آنها قرار می دهد. ترامپ در سخنرانی خود توضیح نداد که چه برنامه یا اختیاری به دولت اجازه می دهد کارت ها را ارائه دهد. با فرض اینکه آنها برای 33 میلیون ذی نفع Medicare ارسال شوند ، رقمی که ترامپ استفاده کرده است ، هزینه این کارت ها در حدود 6.6 میلیارد دلار است. همچنین ، ما در مورد بحران تخلیه ایالات متحده که در حال فرسایش است و برنامه های مرتبط با جارد کوچنر که از همه گیری و بحران اخراج متعاقب آن برای میلیون ها آمریکایی استفاده می کنند ، بحث خواهیم کرد. و سرانجام ، مرکز تحقیقات روابط عمومی Associated Press-NORC نظرسنجی جدیدی را منتشر کرد که نشان می دهد 44٪ از آمریکایی ها اعتراض ها را در پاسخ به خشونت پلیس علیه سیاه پوستان آمریکایی تایید نمی کنند ، در حالی که 39٪ آن را تأیید می کنند. در ماه ژوئن ، 54٪ تایید کردند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم