“حدس می زنم که من توجه می خواهم”: بریتنی اسپیرز Flaunts حنا خال کوبی بدن حنا را در حال رها کردن عکس

“حدس می زنم که من توجه می خواهم”: بریتنی اسپیرز Flaunts حنا خال کوبی بدن حنا را در حال رها کردن عکس

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/105240/42/1052404229_0:156:3000:1844_1200x675_80_0_0_864571e3cb3413c371b889c2b24e0cb1.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202007291080007003-guess-im-demanding-attention-britney-spears-flaunts-full-body-henna-tattoo-in-jaw-dropping-photo/

ستاره پاپ ، بریتنی اسپیرز به دلایل صحیح در رسانه های اجتماعی روی آورده است. این بار ، ستاره پاپ با داشتن تصاویر فک و زیبایی از یک خال کوبی حنا تمام بدن ، هواداران خود را جنجال زده است.

اسپرت بیکینی سیاه و سفید و بصری پیچیده طراحی شده و به دوربین خیره شده است ، بریتنی نیزه ها به رسانه های اجتماعی راه یافتند تا از خال کوبی حنا و تمام بدن خود استفاده کنند. دستمال سفید بدن 38 ساله پاپ دیو را از سر تا انگشتان می پوشاند.

ستاره پاپ با بیان اینکه در پست اینستاگرام خود با حنا متولد شده است ، نوشت: “بنابراین من با حنا دلگیر شدم !!!! فکر می کنم می خواهم به دنبال یک بوهمی در عکس دوم باشم … مطمئن نیستم که من دستها روی باسنم قرار دارد !!! حدس می زنم که خواستار توجه هستم !!!! “

در تصویر دوم ، خواننده “سمی” با ظاهری غیرقانونی با بیان تهدیدآمیز روی صورتش دیده شد. او یک شلوارک بالا و خاکی را نپوشید.

تصویری که نشان دهنده خالکوبی حنا بود ، واکنشی مختصر از طرفداران هنرمند “Gimme More” دریافت کرد. در حالی که برخی از او را به زیرنویس “جعلی” او گرفتند ، “من حدس می زنم که توجه می خواهم” ، برخی دیگر از این باور که وی بریتنی اسپیرز است ، خودداری کردند.

یکی از کاربران اینستاگرام نوشت: “او خواستار توجه است ، زیرا او دچار مشکل شده است ، دیگری گفت:” این بریتنی نیست. این به هیچ وجه شبیه او نیست “.

یک کاربر حتی نوشت: “من به عنوان این بریتنی برای هالووین می روم. شما می توانید شرکت کننده پرواز بریتنی باشید”.

این خواننده آمریکایی به دلیل پست های “عجیب” خود در رسانه های اجتماعی در اخبار به سر می برد ، زیرا هواداران نیز نگرانی هایی در مورد سلامت روانی وی ایجاد کرده اند. آخرین تصویری که ستاره پاپ آمریکایی در آن منتشر کرده بود در یک بلوز سفید بود که نمایانگر خال کوبی حنا روی شانه هایش بود.