حجاب پورنستار سابق می گوید که او “مبارزه با” کمپین اسمیر “علیه شرکت بزرگسالی فیلم” ترسیده “است

حجاب پورنستار سابق می گوید که او “مبارزه با” کمپین اسمیر “علیه شرکت بزرگسالی فیلم” ترسیده “است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این زن 27 ساله ، که زمانی یکی از محبوب ترین ستاره های پورنو بود ، اخیراً فاش کرده است که چگونه توسط یک شرکت پورنو فریب خورد تا در یک فتوشاپ با یک عکاس شرکت کند که گفته می شود برای مجله معروف مد Vogue کار کرده است.

پوراستار سابق میا خلیفه در مورد مبارزه خود با شرکت بزرگسالی که در آن کار می کرد در ویدئویی که در رسانه های اجتماعی منتشر کرده بود باز شد. زن جوان گفت کمپین اسمیری که توسط شرکت BangBros آغاز شده بسیار وحشتناک است و او “از ترسیدن و گفتن چیزی اشتباه” ترسیده است زیرا شرکت “کثیف” عمل می کرد.

بیانیه وی در پی نامه متوقف و ناپایدار BangBros ارسال شده به خلیفه در پایان ماه ژوئن ، وی را متهم به اظهارات توهین آمیز عنوان کرد. این بازیگر پیشکسوت بزرگسال سابق پیش از این ادعا می کرد که این کمپانی فیلم های قدیمی خود را تبلیغ می کند ، گویی که تازه ساخته شده اند.

وی گفت: “من فقط می خواهم كه بانگبروس با تبلیغ فیلم های 6 ساله من مانند فیلم های جدید ، به طور جدی من را آزار دهد و باعث شود میلیون ها نفر به این فکر كنند كه من هنوز هم فعال هستم ، تهدیدات مرگ از نظر عاطفی كمی است. خلیفه ، حتی در سالها تنها به فروشگاه های مواد غذایی احساس امنیت می کند. ” در رسانه های اجتماعی خود نوشت.

زن جوان نیز ادعا كرد كه شركت او را به شركت در الف عکس با یک عکاس که گفته می شود برای Vogue کار کرده است. خلیفه ادعا می کند که هیچ پولی برای فتوشاپ دریافت نکرده است و این شرکت به فریب فروش دامنه خود در وب سایت فیلم بزرگسالان به قیمت دلار فریب داده است.

بانگبروس به ادعاهای قبلی خلیفه پرداخته است که وی تنها سه ماه در صنعت پورنو کار کرده و فقط 12000 دلار درآمد داشته است. در بیانیه ای ، این شرکت ادعا می کند که خلیفه سه سال به عنوان بازیگر فیلم بزرگسالان فعالیت می کرد (از اواسط اواخر سال 2014 تا ژوئیه 2017) و 178000 دلار از این شرکت و شرکت های وابسته به آن درآمد.