حامی همجنسگرایان ادعا می کند که توسط “معترضان BLM” مورد سوuse استفاده از سو Homرفتار همجنسگرایان قرار گرفته است

حامی همجنسگرایان ادعا می کند که توسط “معترضان BLM” مورد سوuse استفاده از سو Homرفتار همجنسگرایان قرار گرفته است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

براندون استراکا ، فعال رسانه های اجتماعی همجنسگرا و دو همکارش آخرین قربانیان آزار و اذیت معترضین خارج از کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در واشنگتن دی سی بودند ، جایی که یک زوج مسن مورد تعرض قرار گرفتند و یک پادکستر و همسرش برای یک مایل دنبال شدند.

یکی از فعالان رسانه های اجتماعی همجنسگرا از حمله همجنسگرایانه ای گفته است که او و دو همکارش در خارج از کنوانسیون ملی جمهوری خواهان از معترضان رنج برده اند.

براندون استراکا روز جمعه ویدئویی را در توییتر خود منتشر کرد که نشان می داد او و مایک هارلو در خیابان در حال ضرب و شتم هستند و پس از آخرین شب کنفرانس در واشنگتن دی سی ، روز پنج شنبه ، او را به صدا در می آورد و “کج” می نامید.

استراکا در توییتر خود نوشت: “حتی نمی توانم احساس غرق شدن را که دیشب به دلیل همجنسگرایی بودن مورد حمله قرار گرفتم توصیف کنم. “اگر از خود دفاع می كردیم ، رسانه ها ما را به عنوان مهاجمان نژادپرست معرفی می كردند. حداقل در روزی كه هجوم همجنسگرایان متداول بود ، رسانه ها مسئول همجنسگرایان را سرزنش نمی كردند.”

این ویدئو به پایان می رسد در حالی که زنی پوشیده از یک تی شرت Black Live Matter (BLM) برای ضرب و شتم دستگاه ضبط از دست یکی از قربانیان است.

در مصاحبه با فاکس نیوز ، Straka جزئیات بیشتری از این حادثه ارائه داد. وی گفت: “ما به همراه گروه بزرگی از مردم از کنوانسیون در حال خروج بودیم و گروه کوچکی از هک کنندگان BLM در آنجا برای آزار و اذیت مردم هنگام عزیمت به آنجا بودند.”

“اکثریت افراد خارج شده به سمت راست ، من و دو دوست من خارج شدیم و به سمت چپ رفتیم ، که در نهایت یک اشتباه بزرگ بود” ، زیرا آنها در بازگشت به یک گروه چهار نفره از معترضین برخورد کردند هتل آنها

وی گفت: “و این وقتی شروع کردند به شلیک های همو هراسی به سمت ما ، شلاق های ضد همجنسگرا ، و سپس آنها به سمت مایکی هارلو راه رفتند ، تف در صورت او قرار گرفتند. لیبی آلبرت ، دختری که با من بود.

“آنها تقریباً سه یا چهار بار ما را به عنوان ضد همجنسگرایانه فراخوانی کردند ، همانطور که در آن فیلم مشاهده می کنید.”

استراکا ، بنیانگذار کمپین #WalkAway در شبکه های اجتماعی ، با تشویق چپ گرایان برای فاصله گرفتن از سیاست های بحث برانگیز دموکراتیک ، تنها قربانی تظاهرکنندگان خشمگین در خارج از RNC نبود.

فیلم توئیتر دیگری نشان می دهد که زن و مرد مسن در خارج از محل برگزاری مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. یکی از معترضین صدای بلند مرد صورت سفید مو را می کند و فریاد می کشد “بیرون f *** را بیرون بیاورید” درست قبل از اینکه زنی از پشت به او حمله کند.

و نماینده سابق سرویس مخفی ، دون بونگینو ، مسئول پادکست ، روز جمعه گفت که “تروریستهای BLM” که در خارج از کنوانسیون منتظر بودند ، وی و همسرش پائولا را با یک تهدید تهدید و سو abuseاستفاده از خود دور کردند.

و در اوایل این هفته ، سناتور کنتاکی ، رند پاول ، از پلیس واشنگتن دی سی بخاطر نجات وی در مقابل “جمعیت دیوانه” که هنگام ورود به کنوانسیون وی را محاصره کردند ، تشکر کرد.

سخنرانان RNC این هفته به جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات حمله کردند و ادعا کردند که اگر در ماه نوامبر انتخاب شود ، به آشوبگران سلطنت آزاد خواهد داد.