حامی ترامپ در پورتلند کشته شد. مسلح AntiFa مظنون

حامی ترامپ در پورتلند کشته شد. مسلح AntiFa مظنون

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان درباره اخبار روز و موضوعات مختلف از اعتراضات و خشونت در پورتلند و واشنگتن دی سی تا پاسخ روسیه به COVID-19 تا مسیحیت در سیاست صحبت کردند.

میهمانان

مارک اسلبودا – تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت | اعتراضات COVID-19 در آلمان

آدام ایدینگر – فعال و سازمان دهنده در مبارزه با قانونی کردن شاهدانه | اعتراضات ، وحشیگری و حمایت از قارچ

کارمین سبیا – نویسنده و ویراستار بزرگ در SabiaReport.com | کمالا و دموکراتها

وی در مونولوگ اولین ساعت جمارل ، با “شرم آور کردن رای دهندگان” مخالفت کرد که می بیند از دموکرات ها است و هدف آن ترقی خواهان است.

میزبانان با مارک اسلبودا گفتگو کردند و در مورد اعتراضات اخیر در آلمان توسط افرادی که مخالف قفل کردن قفل و سایر محدودیت هایی هستند که دولت در آلمان در واکنش به بیماری همه گیر COVID-19 اعمال کرده است ، بحث کردند. مارک گفت که در حالی که بیشتر معترضین در سمت راست بودند ، معترضین گروه LGBTQ و دیگر گروههای چپگرا به طور سنتی نیز حضور داشتند. مارک گفت که هنگامی که معترضین به پارلمان آلمان حمله کردند و برخی از تاریخ آلمان را با نمایندگان مجلس در میان گذاشتند ، سیاستمداران آلمانی خشمگین شدند. آنها همچنین در مورد واکنش به محدودیت های COVID-19 در روسیه بحث کردند و مارک گفت که اگرچه او در گذشته نسبت به واکنش دولت روسیه به بیماری همه گیر انتقاد کرده است ، اما اخیراً پوتین به دلیل مدیریت بحران ، تعداد کمتری را تجربه کرده است. آنها همچنین در مورد واکنش روسیه در مقابل تقابل اخیر ایالات متحده و سربازان روسی در سوریه گفتگو کردند.

در ساعت دوم ، آدام آیدینگر ، میزبانان ، به میزبانان پیوست ، وی در مورد تجربه اعتراض خود در واشنگتن دی سی اخیراً صحبت کرد و آنچه را که به عنوان خشونت پلیس می بیند ، فریب داد. آدام می گوید معتقد است که دونالد ترامپ ریشه اکثر این مشکلات است و از دموکرات ها برای واکنش یکنواخت تر ستایش کرد. آدام تجربه شخصی خود ، از جمله آسیب دیدگی را برجسته کرد و واکنش خود را در برابر آن با اعتراضات به دلیل نحوه برخورد دولت اوباما با معترضان مقایسه کرد. وی همچنین در مورد قانونی شدن احتمالی قارچ های روانگردان در برخی ایالت ها بحث و انتقاد كرد و از عدم سیاست فدرال در مورد قانونی شدن ماری جوانا كه منجر به افزایش قیمت شده است انتقاد كرد ، زیرا محدودیت هایی وجود دارد كه اجازه كشت در فضای باز در مناطق شهری را نمی دهد.

در ساعت سوم ، شین و جمال با کارمین صبیا صحبت کردند و بحث را با طرح این سوال که آیا مسیحیان می توانند محافظه کار باشند ، آغاز کردند. کارمین گفت که او فکر می کند هیچ مسیحی نمی تواند از آنچه دموکرات ها امروزه از آن حمایت می کنند ، از جمله اعتراضات و آشوب ها ، حمایت کند و درباره دیدگاه عیسی درباره نقش دولت در زندگی انسان صحبت کرد. کارمین با اشاره به اینکه ماری و جوزف پناهنده بودند و آنها به خانه خود در بیت لحم بازگشتند ، این ایده که پناهنده بودن عیسی است را رد کرد. آنها همچنین درباره برخی از کارهایی که کارمین می گوید ریاکاری کامل از طرف جو بایدن و نانسی پلوسی در مورد مسئله سقط جنین است ، بحث کردند. سپس در مورد اعتراض بحث کردند. کارمین دیدگاه داشت که تیراندازی های کنوشا برای دفاع از خود انجام شده است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم