حامیان ترامپ در تلاش برای کودتای تاریخی ساختمان Capitol را نقض می کنند

حامیان ترامپ در تلاش برای کودتای تاریخی ساختمان Capitol را نقض می کنند

گزارش زمینی از حمله به کاپیتول مورد حمایت ترامپ ؛ آسانژ وثیقه ، تجدیدنظر در برابر تجدیدنظر را رد کرد. بعید است سیاست بایدن در آفریقا تفاوت اساسی با ترامپ – تحلیلگر داشته باشد.

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند فورد فیشر، یکی از بنیانگذاران و مدیرمسئول News2Share ، برای بحث در مورد نتیجه نقض تاریخی ساختمان Capitol توسط هزاران نفر از طرفداران ترامپ ، اینکه چگونه سخنرانی مشتعل ترامپ حامیان را “برانگیخت” و تفاوت فاحش در حضور پلیس در شهر در حوادث روز گذشته و اعتراضات جورج فلوید در تابستان گذشته.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند محمد علمی، روزنامه نگار و سردبیر Interregnum ، برای بحث در مورد “تصمیم قاضی در پرونده آسانژ” سایه ای بر روزنامه نگاری تحقیقی “، امتناع از اعطای وثیقه به افشاگر زندانی جولیان آسانژ ، پیامدهای نگران کننده سابقه قانونی ارائه شده توسط نظر قاضی که آسانژ “همدست” چلسی منینگ است.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند موریس کارنی، بنیانگذار و مدیر اجرایی دوستان کنگو برای بحث در مورد اینکه چرا سیاست بایدن در برابر آفریقا بعید است با دونالد ترامپ تفاوت اساسی داشته باشد ، و ادعای ترامپ از دولت موروکان ادعا می کند صحرای غربی.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند کلودیا د لا کروز، مدیر فرهنگ برای بخش های مردمی ، برای بحث در مورد وقوع وقفه تاریخی “انتقال دموکراتیک مسالمت آمیز” که توسط طرفداران دونالد ترامپ بطور گسترده اعلام می شود ، و آنچه اختلافات داخلی بین طبقه حاکم برای سازمان دهندگان معنی دارد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم