جیک پل برتر YouTuber به دلیل مشارکت ظاهراً در فروشگاه غارت در طول جورج فلوید شورش زدم

جیک پل برتر YouTuber به دلیل مشارکت ظاهراً در فروشگاه غارت در طول جورج فلوید شورش زدم

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

گفته می شود YouTuber برجسته در میان گروهی دیگر که مشغول آشغال زدن به مرکز مد Fashion در آریزونا بودند ، بی پروا با چنگ زدن به لباس و فرار از محل اقدام کرد.

در حالی که اعتراضات گسترده از ساحل به ساحل در سرتاسر ایالات متحده بر اثر کشته شدن یک مرد سیاهپوست ، جورج فلوید به دست یک افسر پلیس مینیاپولیس فوران کرد ، بسیاری توجه کرده اند که جمعیت معترض به جیک پائول ، یکی از YouTubers با بالاترین درآمد در جهان.

شهروندان از آنچه فیلمبردار وبلاگر فیلمبرداری شده بود ، عصبانی شدند ، زیرا او به همراه تعدادی از دوستان به میدان مد در اسکاتسدیل ، آریزونا هجوم آوردند و گفته می شود که می بینید که آن را به سرقت لباس و لوازم جانبی سرقت می کند.

یکی از اعتراضات: “جیک پائول ، لطفاً می توانید به آسانی باتلاق کانال یوتیوب به یک بیماری مطلق برگردید تا اصطلاحات شما در کمترین حد ممکن باشد ، بنابراین همه ما می توانیم شما را در صلح نادیده بگیریم؟” شات بزرگ YouTube که به دلیل ساختن انواع وبلاگهای سبک زندگی مشهور است ، ظاهراً در حال غارت فروشگاه است. بسیاری دیگر مواضع را تکرار کردند:

بعضی ها تصور می کردند که این “امتیاز سفید” وی است که می گویند به وی اجازه می دهد چنین فعالیتهایی را بدون شرط وجدان انجام دهد ، زیرا چندین فیلم که به صورت آنلاین ظاهر می شوند و ادعا می کنند پولس خودش در غارت شرم آور قرار گرفته است.

عده ای دیگر به دلیل آنچه که می گویند تلاش برای لخته شدن دارد ، با او شتافتند:

وی گفت: “جیک پل برای جلب توجه از ظلم و ستم و قتل مردم سیاه پوست اعتراض می کند. او یک مرد پولدار سفیدپوست است که احتمالاً می تواند مراکزی را که در حال حاضر غارت می کند بخرد و هیچ کاری را برای جنبشی که از او بهره می برد انجام نداده است. از من انتقاد کن؟ “، یک کاربر نوشت ، در حالی که یکی دیگر از موارد دیگر موازی بین vlogger ، که ارزش خالص آن حدود 19 میلیون دلار است ، طبق گفته ثروتمند گوریل ، و تظاهرکنندگان اختصاصی ، صادقانه:

او از نظر عاطفی اظهار داشت: “تصور کنید كه جیك پائول ، یكی از ثروتمندترین افراد مشهور YouTube در سیاره f ** king است. در حالی كه افراد بیگناه و معترضان با گلوله های لاستیكی تیراندازی می كنند ، به سرقت می برند.”

اعتراضات گسترده در سراسر ایالات متحده علیه نژادپرستی ، وحشیگری پلیس و مصونیت از اجرای قانون ، که در اواخر این هفته به اوج خود رسیده ، موجب شده است که جمعیتی که باعث ایجاد آشفتگی در بنگاهها و نظم عمومی شده اند ، و همچنین کشورهایی که در گارد ملی خواستار سرکوب هستند. ناآرامی

بسیاری از شهرهای بزرگ مانند دنور ، میامی ، لس آنجلس و غیره ، طی روزهای گذشته به سرکوبگرها متوسل شده اند ، زیرا آنچه که به عنوان تظاهرات مسالمت آمیز طراحی شده بود ، به اقدامات متقابل خشونت تبدیل شده است ، با وسایل نقلیه سوخته و گاز اشک آور به معترضین شلیک شد. ، از اینکه جورج فلوید در هنگام دستگیری توسط درک شووین ، افسر سابق پلیس ، درگذشت ، خشمگین شد.