جیمی کیمل جوک می گوید: مسابقه ترامپ و بایدن “نزدیکتر از دونالد و ایوانکا در یک رقص پدر دختر”

جیمی کیمل جوک می گوید: مسابقه ترامپ و بایدن “نزدیکتر از دونالد و ایوانکا در یک رقص پدر دختر”

تعدادی از ایالت های مهم در ایالات متحده هنوز نتایج نهایی را پس از انتخابات ریاست جمهوری اعلام نکرده اند. در برخی از ایالت های میدان جنگ ، اختلاف آرا بین رئیس جمهور فعلی ترامپ و بایدن رقیب دموکرات کمتر از 1٪ است.

جیمی کیمل ، مجری یک برنامه اواخر شب در ایالات متحده ، با شوخی در توییتر گفت که رقابت ریاست جمهوری بین جو بایدن و دونالد ترامپ اکنون “از رقص یک دختر پدر از دونالد و ایوانکا نزدیکتر است”

روابط “صمیمی” رئیس جمهور با دختر بزرگش یکی از موارد معمول تمسخر در آمریکا است ، همانطور که یک بار ترامپ گفت اگر ایوانکا دختر او نباشد “دوست” خواهد شد.

با این حال بسیاری از آنها با جنجالی از الگوهای رفتاری به این توییت واکنش نشان دادند و حاکی از آن بود که نظر میزبان خیلی فاحش است.

کیمل در یک قسمت چهارشنبه از برنامه اواخر شب خود کاملاً روشن کرد که او واقعاً طرفدار دونالد ترامپ نیست و در این میان نامشخص شکست های رئیس جمهور در این پست است. این مجری خاطر نشان كرد كه وی پس از چهار سال حضور در دفتر ، از میزان حمایتی كه ترامپ از مردم آمریكا دریافت كرده بود ، “شوكه” شد و گفت كه وی در واقع “مردم آمریکا را بیش از حد” ارزیابی كرد.

“او به ولادیمیر پوتین کووت کرد. او تا کیم جونگ اون راحت بود. او ما را از متحدان ما دور کرد. او کودکان را در قفس قرار داد. او مطبوعات را شرور کرد ، اظهارنامه های مالیاتی خود را پنهان کرد. او معترضان مسالمت آمیز را با گاز شكاك كرد. او دوستان جنایتکار خود را عفو کرد. او اوکراین را باج گرفت. او ما را درباره COVID گمراه کرد. او تیم واکنش همه گیر را منحل کرد. او مراقبت های بهداشتی را برچید ، “این کمدین ادامه داد.

وی همچنین 24 ساعت پس از انتخابات را “غلتکی برای احساسات و تهوع” تعریف کرد.

در همین حال ، دونالد ترامپ اکنون بیش از 69 میلیون رأی را در سراسر کشور به دست آورده است که بیشترین میزان حمایت از نامزدهای ریاست جمهوری جمهوریخواه در تاریخ ایالات متحده بوده است. تخمین زده می شود که او هنوز هم از نظر رأی مردم و هم از نظر شمارش کالج انتخابات از رقیب دموکرات خود عقب باشد ، زیرا جو بایدن تاکنون حدود 73 میلیون رأی کسب کرده است ، بیشترین حمایتی که هر کاندیدای ریاست جمهوری از آن گرفته است.

با این حال ، نتایج مسابقه ریاست جمهوری هنوز دور از دسترس نیست ، زیرا دونالد ترامپ روز پنجشنبه اعلام کرد که هر آرا that پس از روز انتخابات به دلیل تقلب احتمالی شمرده نمی شود.