جیمی فالون با جعل هویت هری استایلز Vogue-Esque توییتر خود را پاک می کند

جیمی فالون با جعل هویت هری استایلز Vogue-Esque توییتر خود را پاک می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

هری استایلز ، خواننده بریتانیایی که با مجموعه ای از لباس های گوچی در Vogue ظاهر شد ، به عنوان اولین ستاره مردی که جلد مجله نمادین مد را جلوه داده ، تاریخ را ثبت کرده است. در حالی که برخی این حرکت را پیروزی ایده مترقی می دانستند ، دیگران هم خواننده و هم مجله را به دلیل آنچه به عنوان “زنانه شدن” مردان توصیف می شود ، مورد انتقاد قرار دادند.

جیمی فالون ، مجری برنامه امشب کمی پیش از ظاهر شدن خواننده هری استایلز در قالب نمادین Vogue “73 سوال” کمی پیش از ظاهر شدن ستاره بریتانیایی بر روی جلد این مجله ، ظاهر شد تا ظاهری از گوچی ارائه دهد و بحث های داغی را درباره این حرکت ایجاد کند.

فالون ، با ایجاد یک بلوز آبی سلطنتی با یقه ای فانتزی و یک گردنبند مروارید ، یکی از ظاهرهای استایلز را بازآفرینی کرد ، به برخی از س answeredالات به گونه ای پاسخ داد که کاربران شبکه های اجتماعی به طرز چشمگیری شبیه به خواننده پیدا کردند.

مجری تلویزیون آمریکایی در پاسخ به س dayالی درباره اینکه روز او چگونه می گذرد ، داستانی پوچ در مورد قدم گذاشتن شخصیت وی “در یک گودال باران و به طور تصادفی کفشدوزک خیس” آغاز کرد ، سپس گفت که آخرین شخصی که وی تماس گرفت “راننده Uber” او بود که او تماس گرفت “فقط برای سلام”.

مصاحبه کننده سپس در مورد بهترین هدیه ای که “هری استایلز” دریافت کرده است سedال کرد. فالون دریغ نکرد.

“یک لبخند. و تو می دانی چه کسی آن را به من هدیه داده است؟ تو” ، او چشمک زد.

شهروندان اینترنتی که در ابتدا از اطلاع هری استایلز در شرکت در پرسش و پاسخ معروف Vogue گیج شدند ، خیلی زود فهمیدند که آن چیزی نیست که انتظار داشتند. فالون ، اما برای جعل هویت سبک ها مورد تشویق قرار گرفت.

فالون برخی از طرفداران را برای یک دقیقه فریب داد.

حساب Tonight Show با اشاره به یکی از آهنگ های استایلز با برخی از کاربران پاسخ داد.

استایلز در اجراهای اخیر Vogue ، با پوشیدن لباس های گوچی ، در نمایشی ظاهر شد که او را به اولین مدل مردی تبدیل کرد که در جلد مجله برجسته مد جهان ظاهر شد. این حرکت باعث تقسیم کاربران در فضای آنلاین شد ، بعضی از آنها خواننده را بخاطر اقدامی جسورانه تحسین کردند و برخی دیگر هم Vogue و هم Styles را به خاطر آنچه که آنها الهام گرفته بودند و “زنانه سازی” مردان توصیف کردند ، انتقاد کردند.

Candace Owens ، یک مفسر محافظه کار راستگرا ، در توئیتر خود نوشت که می خواهد “مردان مرد را بازگرداند”.

“هیچ جامعه ای وجود ندارد که بتواند بدون مردان قدرتمند زنده بماند. شرق این را می داند. در غرب ، زنانگی مداوم مردان ما در همان زمان که مارکسیسم به فرزندان ما آموزش داده می شود ، اتفاقی نیست. این یک حمله صریح است. مردان مرد را برگردان “، او شکایت کرد.

جدا از بسیاری از توییت های حمایتی ، اوونس انتقادات زیادی را از طرف کاربران عادی و افراد مشهور ، به ویژه بازیگر الیجا وود دریافت کرد که به این نکته اشاره کرد که “مردانگی به تنهایی باعث مرد نمی شود”.

قبل از حضور در جلد Vogue ، هری استایلز به خاطر لباسهای جسورانه و شیک خود بسیار مشهور است. پس از وقفه در گروه One Direction ، استایلز فعالیت انفرادی خود را آغاز کرد و دو آلبوم موفق منتشر کرد: “Harry Styles” و “Fine Line”.