جیمی اسپیرز کمپین ویروسی #FreeBritney را یک “تئوری توطئه” می نامد

جیمی اسپیرز کمپین ویروسی #FreeBritney را یک “تئوری توطئه” می نامد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

بریتنی اسپیرز ، ستاره سابق نوجوان آمریکایی ، از سال 2008 به دنبال تعدادی از حوادث تحریک آمیز از جمله سال 2008 که در آن موهای خود را در سالن موی LA ریش تراشیده بود ، در یک هنرستان حضور داشت و پدرش جیمی به عنوان سرپرست وی منصوب شد. با این حال ، بسیاری از فعالان اکنون شک دارند که این خواننده داوطلبانه در این وضعیت قانونی باقی می ماند.

پدر بریتنی اسپیرز ، جیمی در واکنش به کمپین ویروسی #FreeBritney ، که خواستار آزادی دختر 38 ساله اش از هنرستانش است ، با دوبله کردن این “شوخی” که توسط “نظریه پردازان توطئه” ساخته شده ، مطابق مصاحبه خود به پست.

این مرد 68 ساله گفت: “همه این نظریه پردازان توطئه چیزی نمی دانند. دنیا سرنخ ندارد.” این تصمیم دادگاه کالیفرنیا است که تصمیم بگیرد چه چیزی برای دختر من بهتر است. این کار کس دیگری نیست. “

“من دخترم را دوست دارم. من همه بچه هایم را دوست دارم اما این کار ما است. وی افزود ، این خصوصی است. “

بریتنی اسپیرز 38 ساله ، جدا از یک استراحت کوتاه مدت چند ماه در سال گذشته ، 12 سال است که تحت سرپرستی پدرش باقی مانده است. به گفته مبارزان ، این وضعیت باعث شده است تا ستاره پاپ به عنوان “زندانی” ، نتواند در تصمیم گیری های خود ، با افراد اطراف خود ، از جمله پدر و وکلای او ، از نظر مالی از این وضعیت قانونی بهره مند شود.

©
عکس AP / نیک اوت

جیمی اسپیرز ، درست ، پدر خواننده بریتنی اسپیرز ، چهارشنبه ، 24 اکتبر 2012 ، در لس آنجلس از محوطه استنلی مسک خارج می شود.

در ماه ژوئیه ، هشتگ #FreeBritney ویروسی شد ، و از مقامات خواست تا کنسولگری این خواننده را خاتمه دهند و حتی در مورد آن تحقیق کنند. این ادعا تأیید می كند كه بریتنی تحت این وضعیت قادر به رانندگی نیست ، بدون اجازه پدر یا رأی دادن پدر ، می تواند پول خود را صرف كند ، با نظارت بر تماسها و پیامهای وی تاکنون ، چنین هیئت های هالیوود مانند مایلی سایرس ، روبی رز ، پاریس هیلتون و رز مک گووان نیز حمایت خود را از این جنبش نشان داده اند.

اما پدر بریتنی تمام اتهامات مبارزات انتخاباتی ، از جمله کسانی که او به طور غیرقانونی درآمدهای مالی از املاک دخترش را جذب می کند ، رد کرد و در طول حرفه آواز خواندنش آزار داد:

وی توضیح داد: “من باید هر سال نیكل و سكلی را كه به دادگاه سپری می شود گزارش دهم.”

در طی مصاحبه ، جیمی اسپیرز همچنین ابراز نگرانی از تبهکاری تهاجمی که جنبش گاه به گاه می شد.

“مردم با تهدید به اذیت و آزار و اذیت روبرو می شوند. این وحشتناک است. ما این نوع هواداران را نمی خواهیم.”

برادر این خواننده برایان نیز هفته گذشته اظهار داشت که وی از ادامه فعالیت آگاه است اما اظهار داشت که کنسرواتوری “انتخاب صحیح” و “یک چیز عالی برای خانواده ما بوده است”.

اما طبق گفته کاربران رسانه های اجتماعی ، آنها هنوز آماده ایمان خانواده نبودند ، تا اینکه اسپیرز در واقع برای خودش صحبت می کند:

کنسروات قانونی و حقوقی بریتنی اسپیرز

خواننده افسانه ای “Toxic” در سال 2004 پس از ازدواج 55 ساعته با دوست دوران کودکی خود با جیسون آلن الکساندر ، به دلیل عدم ادعای “درک او از اقدامات” ، مورد توجه جهانی قرار گرفت. او سپس گره را با رقصنده کوین فدرلین گره زد ، اما همچنین او را طلاق داد ، اندکی پس از تولد فرزند دومشان در سال 2006 ، با زندگی خانوادگی خود به دنبال تعدادی از حوادث توجه خانواده های خود را به خود جلب کرد.

در سال 2007 ، اندکی پس از ورود و بازگشت از توانبخشی ، اسپیرز موهای خود را علناً موهای خود را اصلاح کرد ، با عکس هایی از دور شیرین کاری در رسانه های آن زمان. اما پس از آن خواننده به آنجا رفت که با چتر به ماشین پاپارازی حمله کرد – چیزی که مردم می گفتند آخرین نی است. اندکی پس از آن ، او حضانت دو فرزند خود را به دست همسر سابق فدرلین از دست داد.

در ژانویه سال 2008 ، اسپیرز در یك بخش روانپزشکی قرار گرفت ، در نهایت دادگاه لس آنجلس سرانجام پدر خود را به عنوان سرپرست اصلی خود منصوب كرد. علیرغم اینکه اسپیرز به ادامه کار در تور و آواز خواندن خود ، که نیازهای او را تأمین می کند ، بسیاری از آنها سؤال می کنند که چرا وضعیت حقوقی وی برای این مدت طولانی باقی مانده است ، اظهار داشتند که موقعیت Spears ناخواسته بوده است.

در 22 اوت ، دادگاه كالیفرنیا تصمیم خواهد گرفت كه آیا محافظه كار ادامه خواهد یافت یا خیر.