جیمز چارلز ادعاهای ‘آرایش’ 16 ساله را رد کرد ، به دریافت عکس های “Lewd” از نوجوان اعتراف کرد

جیمز چارلز ادعاهای ‘آرایش’ 16 ساله را رد کرد ، به دریافت عکس های “Lewd” از نوجوان اعتراف کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در اوایل روز جمعه ، یک جوان 16 ساله ادعا شده یک موضوع توییتر با عنوان “وضعیت من با جیمز چارلز” منتشر کرد ، در آن کاربر ادعا کرد که جیمز چارلز ، تأثیرگذار محبوب رسانه های اجتماعی و وبلاگ زیبایی ، عکسهای ناخواسته ، ناپسند و درعوض عکسهای “داغ” درخواست کرد.

در عرض چند ساعت چارلز بیانیه گسترده ای را منتشر کرد ، عصر جمعه ، در پاسخ به ادعاهای نظافت و پدوفیلیا.

این تأثیرگذار در توییتر خود نوشت: “یک ویدیو در مورد من در TikTok و توییتر وجود دارد که پسری از من تماس می گیرد و من می خواهم فوراً به آن رسیدگی کنم. اتهامی که من این شخص را آراسته کردم کاملاً نادرست است.”

اظهارات چارلز پس از آن است که کاربری به نام Isaiyah ، که گفته می شود 16 ساله است ، برای بازنشر مجدد فیلم های TikTok در توییتر که وی چارلز را به ارسال تصاویر ناخواسته و صریح جنسی متهم کرده بود ، به توییتر رفت. تصاویر TikTok از آن زمان در توییتر حذف شده است ، اما دو توییت از این موضوع باقی مانده است.

توییت آخر این موضوع شامل یک جوان 16 ساله است که پیام Snapchat را باز می کند.

خواننده پیام پیام تصویری Snapchat که Isaiyah ادعا کرده است از چارلز آمده است:

به گفته چارلز ، ایسایا “در کاوش اینستاگرام من به شخصی برخورد کرد [sic] صفحه ، دیدم که او مرا دنبال می کند ، و او را در snapchat اضافه کرد. صبح روز بعد ، با چند عکس فوری از این شخص که از هیجان زده شده بود بیدار شدم و او را دوباره اضافه کردم و گفتم که او من را دوست دارد و همچنین عکسهای ناپسند خود را زیر دوش گرفت. ”

“من از او پرسیدم که بلافاصله چند ساله است و او به من گفت که 18 ساله است بنابراین من شروع به معاشقه کردم. در هیجان ملاقات با کسی که من می توانم به طور بالقوه عالی باشم ، از پلیس شناسنامه یا گذرنامه او نخواستم ،” چارلز در بیانیه خود نوشت و اضافه کرد که به نظر می رسد این جوان 16 ساله از ابتدا “انگیزه عقبی” داشته است زیرا وی در حال ضبط مبادلات آنها بوده است.

این رسانه تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی ادعا کرد که Isaiyah فقط “پس از بار دوم برای تأیید سن خود” “اعتراف کرد که 16 ساله است”.

چارلز بیانیه خود را با اعلام اینکه از این پس “خواهان دیدن شناسنامه یا گذرنامه هر شخصی است که با او گفتگو می کنم” به پایان برد.

Isaiyah هنوز به طور مستقیم به اظهارات چارلز نپرداخته است ، اما کاربر 16 ساله ادعا شده این تأثیرگذار را در یک پست توییتر برچسب گذاری کرده و از این جوان 21 ساله خواسته است “مطمئن شود” از سن افرادی که برای آنها پیام می فرستد اطمینان حاصل کند.

“او من را اضافه کرد [Instagram]، insta من تیک توک من را نشان می دهد [sic] سن ، “Isaiyah توئیت کرد همراه با تصویری از TikTok خود. او همچنین پست کرد یک عکس نشان می دهد که پروفایل TikTok سن او را نشان می دهد ، حدود 11 هفته پیش.