جیل بایدن در گفتگو با اپل ادعا می کند که عنوان دکتر را از دست می دهد سکوت را می شکند

جیل بایدن در گفتگو با اپل ادعا می کند که عنوان دکتر را از دست می دهد سکوت را می شکند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در حالی که بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی از جیل بایدن به خاطر پاسخ او تمجید می کردند ، به نظر می رسید که تعدادی از مردم نیز مشتاقانه دیدن او به عنوان بانوی اول بعدی ایالات متحده را ابراز داشتند.

جیل بایدن ، همسر جو بایدن ، نامزد دموکراتیک ریاست جمهوری ایالات متحده ، اخیراً آنچه را که دیلی میل پیشنهاد می کند ، پاسخ به نویسنده مقاله ای در WSJ است که به او توصیه کرده است “به سراغ خود بیاید”.

نویسنده ، مدرس دانشگاه نورث وسترن به نام جوزف اپشتین ، استدلال کرد که “دکتر جیل بایدن” صدا و احساس “تقلب ، نه گفتن یک کمیک لمسی” ، و از او خواست “به هیجان بزرگتر زندگی برای چهار سال آینده در بهترین مسکن عمومی جهان به عنوان بانوی اول جیل بایدن “.

در پاسخ واضح به این اظهارات ، جیل بایدن در 14 دسامبر در توئیتر خود نوشت: “با هم ، ما جهانی را خواهیم ساخت که در آن موفقیت های دخترانمان جشن گرفته می شود ، نه اینکه کاهش یابد.”

این توئیت باعث تحسین ستایش بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی شد ، به نظر می رسید برخی از آنها نیز اشتیاق خود را برای دیدن بایدن به عنوان بانوی اول بعدی ایالات متحده ابراز داشتند.

پیش از این ، تعدادی از افراد برجسته در ایالات متحده ، مانند شوهر کامالا هریس ، داگ امهوف ، و شوهر نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیت بوتیگیگ ، چاستن بوتیگیگ ، نیز انتقاد کرده بودند.