‘جو می گوید چیزهایی حتی افرادی که Tourette در حال رفتن هستند – خیر.

‘جو می گوید چیزهایی حتی افرادی که Tourette در حال رفتن هستند – خیر.

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

افسانه فقید طنز پنج سال پیش از مرگ نامعلوم او در سال 2014 ، در نامزد احتمالی دموکرات 2020 برای رئیس جمهور در ویژه HBO خود با عنوان “سلاح های خود تخریب” در سال 2009 بحث کرد.

کاربران رسانه های اجتماعی به طور خلاصه “رستاخیز” مرحوم رابین ویلیامز ، کشف کلیپ از یک طنز ویژه از بیش از یک دهه پیش ، که در آن کمدی فوق العاده جالب به نظر می رسید ، تمایل جوز بیدن معاون معاون رئیس جمهور وقت برای gaffes.

“ما هنوز هم کمدی داریم ، اما هنوز هم کمدی عالی در آنجا داریم. همیشه جو بیدن باید درگیر شود ، “ویلیامز گفت. “جو می گوید که حتی افراد با تورت هم می روند – نه. نه! چه خبره؟'”

این کمدین می افزاید: “جو مانند دایی شما است که داروی جدیدی مصرف کرده و دوز مناسب را دریافت نکرده است.” “من افتخار می کنم که با باراک آمریکا همکاری می کنم!” – او یک ابرقهرمان نیست ، شما ادم سفیه و احمق هستید ، بیا اینجا! ‘وقتی FDR در تلویزیون بود – then آن زمان تلویزیون وجود نداشت! بیا اینجا جو ، * zap * بنشین. “

کاربران توییتر صدها بار این ویدئو را مجدداً بازنویسی کردند که عده ای از آن به عنوان نوعی فیلم تبلیغاتی چریکی علیه بایدن و دموکرات ها استفاده کردند ، در حالی که دیگران شروع به ارسال آن کردند مستقیماً در توییتهای خود Biden تا از هوادارانش بیرون بیاید.

دیگران بودند از یادگیری شگفت زده شد که طبیعت مستعد قایق گویی Biden چیز جدیدی نبود ، یا حتی ایده های پرزیدنت ترامپ را ریخت برای نام مستعار جدید برای بایدن ، از جمله “Rambling Joe Biden” ویلیامز.

جیمز وودز بازیگر “جیمز وودز” فقط وقتی فکر می کنید که دیگر نمی توانید رابین ویلیامز را از دست بدهید … ” نوشت در توییت همراه با فیلم اریک ترامپ ، پسر رئیس جمهور ترامپ نیز این کلیپ را با این کلیپ بازخوانی کرد رکاب زدن بیش از 800000 بازدید و ده ها هزار لایک و بازتوییت.

برخی از کاربران از بایدن دفاع کردند و با ارسال کلیپ از ویلیامز ویژه را جدا کنید که در آن کمدین به دنبال ترامپ رفت ، که در آن زمان هنوز فقط یک مغول تجارت بود.

این مرد است که انحصار ساختمان های واقعی را بازی می کند. این مرد ترسناکی است. و او صاحب تمام این زیبایی دهندگان زیبایی است – خانم آمریکا ، دوشیزه جهان. این طور نیست که مایکل ویک یک سری فروشگاه های حیوانات خانگی داشته باشد؟ ” ویلیامز با اشاره به ستاره بدنام سابق NFL که نزدیک به دو سال به دلیل درگیری وی در حلقه مبارزه با سگ رفت به زندان رفت.

“این مردی است که می گوید” دختر من داغ است. حتی مردم در آرکانزاس هم رفتند که این اشتباه است ، این فقط راه خارج است “، گفت:” رابینز قبل از مقایسه موهای ترامپ با هیولا صورتش از حق رای دادن “بیگانه” گفت. .

کلیپ مربوط به Biden در یک زمان ناگوار برای مبارزات انتخاباتی کاندیدای دموکرات است ، که از سری بخش های مصاحبه فاجعه بار که در آن معاون رئیس جمهور پیشین لاتینوس ها را متنوع “برخلاف جامعه آفریقایی-آمریکایی” نامیده بود ، در مورد سیاه پوست آمریکایی ها گفت: اگر به جای ترامپ به او رأی ندادند ، “سیاه نیست” ، و از یک خبرنگار سیاهپوست پرسید که آیا او یک “جانی” است که از نظر کک زیاد است ، پس از این سؤال که در مورد اینکه آیا آزمایش شناختی انجام داده است یا خیر؟

تمایل بایدن به گاف در بیشتر قسمتهای حرفه ای او را دنبال کرده است ، اگرچه این اشتباهات در ماههای اخیر به عنوان مخالفان جمهوریخواه وی و حتی برخی از دموکرات ها از وی روبرو شده است.

ماه گذشته ، ترامپ آشکارا بایدن را به چالش كشید تا از نظر آزمایش شناختی برآید ، و اظهار داشت كه او مشكوك است كه با معاون رئیس جمهور سابق “چیزی در جریان است”. رئیس جمهور پیشنهاد کرد: “صادقانه ، او باید از امتحان استفاده کند ، به گونه ای که این یک تعهد است.” “شما باید بتوانید به این کشور نشان دهید که فردی که ما به عنوان رهبر انتخاب می کنیم تیز است.”

ترامپ در یک آزمایش شناختی اخیر ، به نمره “شگفت انگیز” خود مباهات کرد ، که او ادعا کرد “عمل کرد”.