‘جو می میرد؟ آیا این کوید است؟ ’Twitter به واکنش سرفه در هوا توسط Biden واکنش نشان می دهد

‘جو می میرد؟ آیا این کوید است؟ ’Twitter به واکنش سرفه در هوا توسط Biden واکنش نشان می دهد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

سلامتی رئیس جمهور منتخب 78 ساله مدتی است که بحث داغ شده است. اواخر ماه گذشته ، دفتر بایدن اعلام کرد که او هنگام بازی با سگ خود مچ پا را شکسته است – قبل از آن ، رئیس جمهور ترامپ و دیگر محافظه کاران به دلیل ادعای کاهش عملکرد شناختی ، به دموکرات حمله کردند.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن اعتراف کرد که “کمی سرماخوردگی” داشته است زیرا کاربران شبکه های اجتماعی در سخنرانی کوتاه پیروزی روز دوشنبه پس از رای گیری کالج انتخابات ، صدای خش خش ، خشکی سرفه و پاکسازی مداوم گلو را برجسته کردند.

بایدن در جریان پخش مستقیم گفت: “متشکرم ، من کمی سرما خورده ام ، متأسفم ، اما نگاه کن ، می دانی ، تو این کار را کردی ، این کار را کردی ، نه یک شوخی” ، به نقل از فاکس نیوز ، برای اینکه اجازه فعالیت انتخاباتی خود را نداد ، و با گسترش کشور ، کشور را از بین برد.

نظرات بایدن پس از ده ها هزار کاربر اینترنت در مورد سرفه او انجام شد و “بی ارتباط و گیج“ظاهر شدن هنگام پیاده روی از صحنه بعد از سخنرانی 15 دقیقه ای دوشنبه شب به ملت.

بسیاری از مفسران محافظه کار ، که هنوز برخی از آنها پیروزی بایدن بر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در رای گیری 3 نوامبر را تشخیص نداده اند ، مانع این کار نشدند.

“او کاملا وحشتناک به نظر می رسد. او ظاهراً خسته و بیمار است ، مرتباً سرفه می کند و باید گلوی خود را پاک کند. “، خبرنگار رایان ساوئیدرا در توییتر توییت کرد.

“چرا بایدن در طول سخنرانی مدام سرفه می کند؟ ویروس کرونا؟ ماسک کجاست؟ ” کاربر دیگر پرسید. “بایدن تمام مدت سرفه می کرد. به نظر می رسد که او در حال مرگ است ، چنین “رهبر” ضعیفی است. جو هرگز رئیس جمهور من نخواهد شد “، یکی از کاربران نوشت.

“جو بایدن که سرفه می کند ، سعی می کند اکنون صحبت کند. من مطمئن هستم كه كامالا منتظر است تا او را به بیرون پرتاب كند. ” پیشنهادی، با اشاره به نظریه منتشر شده توسط برخی از محافظه کاران از جمله ترامپ مبنی بر اینکه معاون رئیس جمهور بایدن ممکن است او را از سمت خود برکنار کند ، در صورتی که وی برای خدمت نامناسب اعلام شد.

“بایدن لطفا سرفه را متوقف کنید … ما 5 هفته وقت داریم” ، یک کاربر نگران نوشت، با اشاره به مدت زمان باقیمانده قبل از مراسم تحلیف 20 ژانویه هنگامی که رئیس جمهور منتخب رسماً وارد کار می شود.

“بدون سرفه سرفه؟ هنگام حرکت از تریبون به سمت همسرش بسیار سفت به نظر می رسید. روی پاهایش ناپایدار است. فقط یک ارزیابی پرستاری ، “یک” مربی پرستاری ” پیشنهادی.

برخی دیگر نگرانی ها را با یک کاربر رد کردند استدلال “در طی کنفرانس های مطبوعاتی اخیر خود در مورد ادعای تقلب در انتخابات ،” همه این مجنون سر و صدا نکردند “وودی ترامپ ، رودی جولیانی ،” سرفه ، تف ، پاک کردن آن بر روی صورت و گوز “.

“جو بایدن بسیار سرفه می کند. OAN ، Fox و Newsmax اکنون برای هفته آینده برنامه ریزی می کنند ، “کسی با کنایه گفت نوشت.

طبق گزارشات استخر کاخ سفید به نقل از فاکس ، بایدن و معاون منتخب رئیس جمهور Kamala Harris به طور مرتب از نظر ویروس کرونا مورد آزمایش قرار می گیرند ، گفته می شود آخرین آزمایش رئیس جمهور منتخب جمعه انجام شده است. آن آزمون منفی بود.

سلامت جسمی و آمادگی روحی رئیس جمهور منتخب از زمانی که وی قصد خود را برای کاندیداتوری در سال 2019 اعلام کرد ، مورد جنجال و گمانه زنی قرار گرفت ، جولیان کاسترو ، نامزد حزب دموکرات ، به دلیل حمله به بایدن ، به دلیل فراموشی مواضع خود مراقبت های بهداشتی در یک بحث در سپتامبر 2019. این موضوع پس از آن به سرعت به منطقه ای ممنوع برای دموکرات ها تبدیل شد ، اما پرزیدنت ترامپ اتهامات مشابهی را مطرح کرد و با القا that اینکه مشکلی در بایدن وجود دارد ، اظهار داشت که وی برای کمک به عملکردهای مناظره خود از مواد مخدر استفاده کرده است. در همان زمان ، ترامپ 74 ساله ، در تابستان امسال با یک آزمایش شناختی “بسیار سخت” که شامل بررسی توانایی او در نام بردن از حیوانات عجیب و غریب و تکرار جملات با صدای بلند ، “آز” عمل کرد.

آسیب پذیری سیاستمداران سطح بالا در برابر ویروس کرونا مورد اصلی بحث در طول چرخه انتخابات سال 2020 بوده است ، به طوری که ترامپ قبل از بهبود سریع با کمک پزشکان کاخ سفید تایید کرد که ویروس را در ماه اکتبر آلوده کرده است. اردوگاه بایدن اقدامات احتیاط آمیز Covid را انجام می دهد تا مانع از ابتلای مرد آنها شود.

روز سه شنبه ، آنتونی فاوسی ، مشاور ارشد ویروس کرونا در کاخ سفید ، خواستار بایدن شد که واکسن ویروس کرونا را در اسرع وقت دریافت کند تا اطمینان حاصل کند که رئیس جمهور منتخب “در زمان ورود به ریاست جمهوری در ژانویه کاملاً محافظت می شود.” فاوسی گفت ، ترامپ همچنین باید فوراً واکسینه شود.