جو لیدن به عنوان “دمانس-هیت” گفت که او “به یاد نمی آورد” متهم به تجاوز جنسی خود

جو لیدن به عنوان “دمانس-هیت” گفت که او “به یاد نمی آورد” متهم به تجاوز جنسی خود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پس از اظهارات رئیس ارتباطات ، خود جو بایدن نیز به همین ترتیب هرگونه تخلف جنسی در رابطه با متهم خود تارا رید را تکذیب کرده ، بعداً تأکید کرد ، هرچند تا زمانی که کسی به او اعتقاد داشته باشد ، آن شخص به هیچ وجه نباید در نظرسنجی های نوامبر به وی رأی دهد.

رأی دهندگان نگران ادعای تجاوز جنسی به کارمندان سابق سنای وی ، تارا رید ، باید “قلبشان را رأی دهند” و اگر به او اعتقاد دارند ، باید از نوشتن نام وی روی برگه های رأی در ماه نوامبر خودداری کنند ، کاندیدای احتمالی دموکرات ، جو بایدن پیشنهاد کرد. MSNBC.

“من اعتقاد داشتم كه اگر به Tara Reade اعتقاد داشته باشم ، به من رأی نمی داد.”

بایدن در پاسخ به این سؤال كه آیا او حتی Reade را نیز به خاطر می آورد ، به طور ابهام آمیز افتاد:

“خب صادقانه با شما صادق باشم ،”

این لفاظی در توئیتر قابل توجه نبود ، زیرا کاربران مشتاقانه از ویژگی های حافظه Biden استفاده می كنند.

یکی از شهروندان با هشتگ “Obamagate” اظهار داشت: “خوب ، او حتی نمی تواند چهار سال به یاد داشته باشد که از شما خواسته شده است تا از #Flynn استفاده نکنید. بنابراین چنین چیزی وجود دارد”. قهوه ای شکل:

“او به خاطر نمی آورد كه دمپایی خود را در كجا قرار داد. شاید كسانی كه كفش می پوشند نباید به او رأی دهند؟”

“دمانس یا مخفی کردن حقیقت” ، دیگری حکم صادر کرد.

“یا حافظه جو کاملاً از بین رفته است ، یا او به راحتی چیزهای مهمی مانند عدم پنهان کردن و Tara Reade را فراموش می کند. در هر صورت او هرگز نباید POTUS باشد” ، دیگری با دو سناریو روبرو شد که بسیاری از آنها نظریه دمانس را بازی می کنند:

بایدن به همراه مدیر ارتباطات خود کیت بدینگفیلد ، ادعاهای تجاوز جنسی از Reade را به شدت تکذیب کرده و اظهار داشتند که “این هرگز اتفاق نیفتاد”.

رید اول سال گذشته و سپس امسال عنوان کرد ، و ادعا كرد كه بایدن در سال 1993 او را به دیواری فشار داده بود و “او را به زور گرفت” هنگامی كه وی در طول مدت طولانی به عنوان دستیار وی به عنوان سناتور دلاور مشغول به كار بود.

در اوایل این ماه ، او به دبیر مجلس سنا جولی آدامز نوشت و پیشنهاد داد كه او برای یافتن سوابق این دفتر و “هدایت جستجوی شکایت ادعا شده” را انجام یا راهنمایی کند. عمومی.

با این حال ، در بیانیه ای که توسط هیل دیده شده ، این دفتر گفته است که مشاور حقوقی سنا توصیه کرده است که وزیر امور خارجه اختیار نداشته باشد تا درخواست اطلاعات جو بایدن را افشا کند.

رید گفت که او در دهه 1990 شکایتی راجع به رفتار بایدن مطرح کرده بود ، اما در ابتدا این واقعه را ذکر نکرد.

کلیپ ویدئویی CNN از یک نمایش لاری کینگ در سال 1993 به تازگی با یک تلفن ناشناس از زنی روبرو شد که تارا رید ادعا می کند مادر او است. این مبادله شامل تماس گیرنده نامشخص است که از میزبان سؤال می کند که باید درباره “سناتور بسیار برجسته” شکایات خود را راهنمایی کند.

رید ، که اخیراً گفت که وی “حزب دموکرات را ترک می کند” در حالی که خواستار حذف Biden از مسابقه 2020 شده است ، گفت كه او اوایل اتهامات خود علیه سناتور سابق را مطرح نكرد زیرا او آمادگی لازم برای توجه رسانه ها را ندارد وقتی دخترش کوچک بود

بایدن ، نامزد فرضی دموکرات ، انتظار می رود رئیس جمهور دونالد ترامپ ، که او نیز با تعدادی از اتهامات روبرو بوده است ، در ماه نوامبر وقتی این کشور به رأی گیری های ریاست جمهوری می رود.