جو بودن در مورد “لشکر کشی” بر سر ادعاهای سوuseاستفاده خانگی و خودارضایی سگ ها روبرو می شود

جو بودن در مورد “لشکر کشی” بر سر ادعاهای سوuseاستفاده خانگی و خودارضایی سگ ها روبرو می شود

جو بودن ، خواننده رپ و میزبان پادکست سابق ، قبلاً توهین به دوست دختر سابقش تاهیری را تکذیب کرده بود ، اما موج جدیدی از اتهامات علیه ستاره “Pump It Up” این هفته ظاهر شد – این بار در رابطه با مادر فرزندش Cyn Santana – و حتی سگ خودش

بر اساس مقالاتی که جو تلویزیون سین از طریق اینستاگرام منتشر کرده است ، گفته می شود که جو عاشق توسط معشوق سابق خود ، سین سانتانا ، به “خودارضایی سگ خود” متهم شده است.

مقالاتی که اصالت آنها تأیید نشده است ، گفته می شود بخشی از ادعاهای سو abuse استفاده خانگی است که سین سانتانا علیه پدر پسرش لکسینگتون مطرح می کند. به گفته جو سین تلویزیون ، این مدل ادعا می کند که معشوق سابق وی “در موارد مختلف” “رفتارهای عجیب و غریب” خاصی را نسبت به سگ نر خود به نمایش گذاشته و اقداماتی را که شاهد آنها بوده انجام می دهد.

در اسناد ادعایی آمده است: “بدون ذكر كردن یك نکته خیلی خوب ، فقط کافی است بگوییم که متهم نه تنها از عدم وجود شریک جنسی سگ ابراز نگرانی کرده ، بلکه شخصاً مسئولیت رفع هرگونه تنش جنسی سگ خورده را نیز بر عهده گرفته است”. “متهم ، به همین دلیل نمی توانم درک کنم ، شخصاً سگ را خودارضایی کرده است. متهم به طور مکرر اظهار داشت که وی این وظیفه را به عنوان مسئولیت خود می داند ، زیرا هیچ “b *** hes” در اطراف وجود ندارد که بتواند محل خروجی جنسی را برای سگ فراهم کند. “

جو بودن در ابتدا به سو ab استفاده از دوست دختر سابق خود تاهیری در طول رابطه متهم شد ، چیزی که او به شدت آن را انکار کرد ، اما پس از آن موج جدیدی از ادعاها از طرف Cyn Santana ، در کنار لعن های “استمنا dog سگ” علیه او ظاهر شد.

اکنون ، میزبان جو بودن پادکست مجبور به مبارزه با “کمپین اسمیر” شد ، همانطور که توسط یکی از طرفداران او در توییتر ، در هر دو جبهه لقب گرفته بود.

بودن در توییتر در پاسخ به پستی نوشت که این کارزار علیه او “دیوانه” است: “شما نمی توانید چیزی را آماده مرگ بکشید”.

با این حال ، طبق گفته ها و شوخی هایی که در پاسخ به اخبار منتشر شده ، طرفداران نوازنده سابق به جای ادعاهای سو abuse استفاده ، نسبت به ادعای صمیمیت “نامناسب” او با حیوان خانگی شوکه شده اند. برخی به اظهارات قبلی که خود بودن در یکی از قسمت های پادکست خود گفته بود ، اشاره کردند که به نوعی با گزارش Cyn Santana طنین انداز شد.

یک نفر به شوخی گفت: “تمام این مدت فکر می کردم جو بادن و جو بایدن همان شخص هستند”.