جو بایدن کمال هریس را به عنوان VP Pick انتخاب می کند

جو بایدن کمال هریس را به عنوان VP Pick انتخاب می کند

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان شین استراناهان و جمارل توماس در مورد عناوین روز بحث کردند ، از جمله خبرهای مهمی که جو بایدن سناتور کالیفرنیا ، کامالا هریس را به عنوان همرزمان در حال انتخاب او انتخاب کرده است.

میهمانان

الكساندر مرکوریس – سردبیر در TheDuran.com | سلطنت در انگلیس

لیث معروف – تهیه کننده جوایز چندرسانه ای و مشاور سیاست / رسانه رسانه | زنده از بیروت – آخرین به روزرسانی های انفجار

کریس هجز – روزنامه نگار ، نویسنده و مجری مجری جوایز پولیتزر در RT America | موضوعات عمیق تر پشت اعتراضات

در مونولوگ جملار ، وی درباره بسیاری از عیب های کمالا هریس به عنوان انتخاب معاون معاون ریاست جمهوری جو بایدن بحث کرد. سپس شین و جمارل به الكساندر مرکورییس پیوستند كه در مورد تأثیر ویرانگر بیماری همه گیر COVID-19 بر اقتصاد انگلیس ، كه یكی از كشورها با سخت ترین ضربه بوده است ، صحبت كردند. الكساندر گفت ساختار اقتصاد انگلیس یك مشكل است و او یك پاسخ خارق العاده را از دولت جانسون می بیند. آنها همچنین در مورد وضعیت عمومی انگلستان بحث کردند و تأثیر آن بر سیاست کوروی ویروس را بررسی کردند. آنها همچنین در مورد وضعیت سرویس بهداشت ملی گفتگو کردند.

در ساعت دوم میزبان به لیث معروفی پیوست که در مورد آخرین تحولات بیروت پس از انفجار گسترده که هفته گذشته بندر آن شهر را لرزاند بحث و گفتگو کرد. آنها درباره وقایعی که منجر به انفجار شد ، بحث کردند ، از جمله یک کنفرانس مطبوعاتی که نخست وزیر قرار بود دو روز قبل از انفجار بدهد. آنها همچنین در مورد مواد قابل احتراق که در بندر ذخیره می شدند صحبت کردند. آنها درباره سوء ظن در داخل کشور گفتگو كردند كه ممكن است مقامات لبنانی در استعفا اخیر كابینه لبنان نقش داشته باشند. آنها همچنین به عوامل تاریخی منتهی به ساختار دولت لبنان پرداختند و در مورد قطعنامه های احتمالی این انفجار صحبت کردند ، که او می بیند اسرائیل نقش اصلی را در آن ایفا می کند.

در ساعت سوم ، جمارل و شین به کریس هجگز پیوستند ، که در مورد مشکلات عمده اقتصادی که پیش از همهگیری COVID-19 با بسیاری از آمریکایی ها روبرو بود ، بحث کردند ، مشکلاتی که وی در قبال دولت های دموکرات قبلی مقصر است و به نمونه هایی از چگونگی سیاست های اقتصادی اقتصادی دوران کلینتون پرداخت. مانند NAFTA خیانت به کارگران بود. هیدگز همچنین ضمن انتقاد از دلگرمی و فساد دونالد ترامپ ، به مشکلات مشابه با جو بایدن ، از جمله شغل 50 هزار دلاری پسرش در ماه در یک شرکت انرژی اوکراین اشاره کرد. آنها همچنین این سؤال را مطرح کردند که با توجه به مشکلات پیش آمده در انتخابات سال 2020 ، چه کسی می خواهد رئیس جمهور شود.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم