جو بایدن در مورد “Smear Campaign” رانت می گیرد و به خبرنگار CBS که درباره داستان پست NY می پرسد توهین می کند

جو بایدن در مورد “Smear Campaign” رانت می گیرد و به خبرنگار CBS که درباره داستان پست NY می پرسد توهین می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

توییتر و فیس بوک هر دو برای سرکوب گزارش های نیویورک پست نقل قول کرده اند که معاون رئیس جمهور سابق دروغ گفته است که هرگز با پسرش هانتر در مورد معاملات تجاری خود در اوکراین ، جایی که بایدن دادستان کل را اخراج کرد ، صحبت نکرد.

جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ایالات متحده ، به دلیل پرسیدن افکار خود درباره اتهامات علیه پسرش ، با شدت برخورد کرد.

گزارشگر CBS بو اریکسون ، پیوست به کارزار انتخاباتی بایدن ، پنجشنبه شب از معاون سابق رئیس جمهور درخواست پاسخ نیویورک پست داستان ادعا می کند پسرش هانتر نفوذ پدرش را برای تجار اوکراینی و چینی برای پول بدست آورد و به سازماندهی اخراج دادستان کل اوکراین ویکتور شوکین در سال 2016 کمک کرد.

بایدن با عصبانیت به عقب برگشت و گفت: “می دانم که از آن خواهی خواستی.” “من هیچ پاسخی ندارم ، این یک کارزار تبلیغاتی دیگر است ، درست در کوچه شما ، اینها س theالاتی هستند که شما همیشه می پرسید.”

بایدن در سال 2016 علناً به اخراج شوکین توسط دولت اوکراین مباهات می کرد. شوکین در حال تحقیق در مورد الیگارک میکولا زلوچفسکی ، مالک شرکت گاز Burisma Holdings بود که هانتر بایدن را به عنوان عضو هیئت مدیره استخدام می کرد و چندین املاک وی را تصرف کرده بود.

اگر درست باشد ، NY Post این داستان می تواند ثابت کند که بایدن دروغ گفته است که هرگز در مورد معاملات تجاری پسرش با او بحث نکرده است.

روزنامه نگاران سریع با حمایت از اریکسون ، ویدئوی خود را با سخنان پشتیبانی دوباره بازنویسی کردند.

بایدن جمعه گذشته هنگامی که روزنامه نگار نوادا او را تحت فشار قرار داد که آیا قصد دارد اندازه دادگاه عالی 9 نفره را افزایش دهد و در صورت انتخاب آن را به قضات لیبرال برساند ، از دسته خارج شد. این نامزد انتخاباتی اظهار داشت که رای دهندگان “سزاوار نیستند” از برنامه های او مطلع شوند.

داستان نیویورک پست بر اساس ایمیل ها و سایر پرونده های موجود در یک لپ تاپ بود که هانتر بایدن برای تعمیر آن را ترک کرد و هرگز برای برداشتن آن زحمتی نداشت. آنها شامل عکس هایی از او در لباس برهنه و ظاهراً در حال کشیدن لوله کراک کوکائین در رختخواب است.

سایت های رسانه های اجتماعی توییتر و فیس بوک بلافاصله برای سرکوب داستان اقدام به جلوگیری از اشتراک لینک کاربران به آن و حتی مسدود کردن حساب های خود ، از جمله حساب های خود نیویورک پست و دبیر مطبوعاتی کاخ سفید ، کیلی مک اننی کردند.

NY Post جو موریس معاون ویراستار سیاست روز شنبه در توییتی به این موضوع اشاره کرد که حساب این روزنامه همچنان مسدود است. بازدید از سایت از 14 اکتبر هیچ ارسال جدیدی نشان نداده است.

رهبر حزب Brexit انگلستان ، نایجل فاراژ ، متحد ترامپ ، آن را “خشن” خواند.