جو بایدن آنلاین به عنوان کلیپی از سخنرانی خود در مورد حمایت از دیترویت مورد تمسخر قرار گرفت

جو بایدن آنلاین به عنوان کلیپی از سخنرانی خود در مورد حمایت از دیترویت مورد تمسخر قرار گرفت

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0a/11/1080802485_0:320:3071:2048_1200x675_80_0_0_39_9e926644da2006e8bc6cb89f998805f.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202010171080800347- به عنوان یک کلیپ-از-سخنرانی-سخنرانی-برای-پشتیبانی-حامیان-در-دیترویت-ممجرج-

جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ، با استفاده از سخنرانی خود در نووی ، میشیگان ، رئیس جمهور ترامپ را به دستکاری در راست متهم کرد. اما کاربران توییتر وابستگی آشکار وی را به یک teleprompton و میزان مشارکت اندک مردم در راهپیمایی بزرگ شهر تمسخر کردند.

جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ایالات متحده ، به دلیل خواندن از یک teleprompton در یک راهپیمایی با حضور ضعیف در میشیگان مورد انتقاد قرار گرفت.

بایدن یکی دیگر از تجمعات کم رانندگی خود را در حومه دیترویت ، یک شهر رونق یافته و قطب صنعت اتومبیل در میانه غربی صنعتی Rustbelt برگزار کرد.

بایدن ادعا کرد ، علیرغم اینکه رئیس جمهور بارها و بارها رئیس جمهور این کار را انجام داده ، ترامپ در محکومیت گروه های راستگرای ناتوان بوده است.

معاون سابق رئیس جمهور گفت: “ما باید از این به بعد از رئیس جمهور به پایین روشن باشیم: در آمریکا جایی برای نفرت وجود ندارد”.

وی همچنین ادعاهای فرماندار میشیگان ، گرتچن ویتمر ، مبنی بر اینکه ترامپ مسئول توطئه شبه نظامیان افراطی برای ربودن وی در تلاش برای پایان دادن به قفل شدن ویروس کرونا در ایالت است ، تکرار شد ، و توییت های رئیس جمهور را به معترضین “آزاد کردن میشیگان” سوت “سگ” لقب داد. “

ترامپ در 8 توییتر خود در بیانیه ای صریح ربودن آدم ربایی را محکوم کرد اما وی همچنین ناسپاسی ویتمر را پس از خنثی کردن توطئه توسط “وزارت دادگستری من و اجرای قانون فدرال” مورد انتقاد قرار داد و دموکرات ها را به حمایت از آنارشیست ها ، آشوبگران و غارتگران متهم کرد.

شهروندان اینترنتی برای تمسخر این رویداد به سرعت جمع شدند.

در میان حدس و گمان ها درباره میزان کم حضور در برنامه های انتخاباتی نامزد دموکرات ها ، تیم بایدن می گوید که این امر عمداً بر روی تجمعات با اندازه کوچکتر تمرکز دارد تا به عنوان یک پیشگیری از گسترش ویروس کرونا باشد. یکی از آنها در تولدو ، اوهایو ، دو هفته پیش تنها 30 اتومبیل را دید که برای شرکت در یک رویداد رانندگی در دفتر اتحادیه کارگران متحد اتومبیل ، که از بایدن پشتیبانی می کند ، حضور داشتند.