جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد که هیچگونه کاهش قابل توجهی در دفاع در بودجه ایالات متحده پیش بینی نشده است

جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد که هیچگونه کاهش قابل توجهی در دفاع در بودجه ایالات متحده پیش بینی نشده است

در این نسخه از ساعت بحرانی ، میزبان گارلند نیکسون با اسکات ریتر در مورد برنامه های بایدن برای پشتیبانی از رد پای نظامی ایالات متحده تا 1500 – 2000 در زمین – در درجه اول برای عملیات ویژه علیه داعش و سایر تهدیدات تروریستی – در جنگی صحبت می کند. پس از حملات تروریستی 11 سپتامبر 19 سال پیش آغاز شد.

بایدن روز پنجشنبه هنگامی که به استارز و استریپس گفت به استارز و استریپس خبر داد كه از رد پای نظامی آمریكا تا 1500 تا 2000 نفر در سطح زمین پشتیبانی می كند – در درجه اول برای عملیات ویژه علیه داعش و سایر تهدیدات تروریستی – در جنگی كه پس از 11 سپتامبر آغاز شد حملات تروریستی 19 سال پیش. وی گفت: “این جنگهای ابدی باید پایان یابد … اما مشکل اینجاست ، ما هنوز باید نگران تروریسم باشیم”. اگر بایدن در انتخابات پیروز شود ، این برای چه معنایی دارد؟

کرملین روز چهارشنبه گفت ، در میان تنش های سرسام آور بین دو کشور ، توسعه خط لوله انتقال گاز Nord Stream 2 از روسیه به آلمان نباید به پرونده الکسی ناوالنی مرتبط باشد. آیا ایالات متحده و اتحادیه اروپا هاوکس در توقف این پروژه اقتصادی موفق خواهند بود؟

کمیته تحقیق در بیانیه ای روز چهارشنبه گفت ، محققان بلاروس رسماً یک رهبر اعتراض را به تحریک برای تضعیف امنیت ملی متهم کردند. آیا این دولت سو abuse استفاده یا اقدام منطقی برای محافظت از دولت قانونی است؟

رئیس جمهور چین شی جین پینگ در 14 سپتامبر از طریق پیوند ویدئویی با رهبران ارشد اروپایی دیدار کرد تا روابطی را که تحت فشار قابل توجهی از سوی ایالات متحده متخاصم هستند ، تحت فشار قرار دهد. آیا اتحادیه اروپا فشار ایالات متحده را نادیده می گیرد و بر اساس منافع اقتصادی خود عمل می کند؟

نمایندگان مجلس محافظه کار نسبت به مداخله جو بایدن ، نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا در مذاکرات Brexit در انگلیس ، با متهم کردن وی به عدم آگاهی از روند صلح ایرلند شمالی ، عصبانی شدند. موارد اساسی که VP بایدن با نظرات خود از دست داد چیست؟

مارك اسپر ، وزير دفاع آمريكا در سخنراني در يك مراسم به ميزباني شركت RAND خواستار افزايش بودجه براي ساخت كشتي هاي نيروي دريايي شد. در سخنرانی ، اسپر گفت که او می خواهد نیروی دریایی “بیش از 350” کشتی داشته باشد. آیا این ایده خوبی برای کشوری است که درگیر بلایای همه گیر و اقتصادی است؟

ایالات متحده روز چهارشنبه گفت که قصد دارد افرادی را که تحریم تسلیحاتی سازمان ملل متحد را نقض می کنند ، تحریم کند ، واشنگتن می گوید اکنون به جای انقضا در ماه اکتبر طبق توافق هسته ای 2015 ، در جای خود باقی خواهد ماند. آیا این طرح از نظر اقتصادی و دیپلماتیک ایالات متحده را از اتحادیه اروپا منزوی خواهد کرد؟

برای آخرین بخش ما ، سرگرد بازنشسته دنی شوورسن به ما پیوست تا استدلال کنیم که زمان برگزاری انتخابات در آخرین معاملات صلح خاورمیانه به سختی اتفاقی است و نمایش جاده ای کمتر از امتیازهای حزبی در مورد به دست آوردن “صلح” منطقه ای است.

میهمانان:

اسکات ریتر، بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق

الكساندر مرکوریس، سردبیر در theduran.com و میزبان “The Duran” در Youtube.

مارک اسلبودا، تحلیلگر امنیت روابط بین الملل مستقر در مسکو

برد بلانکنشی، روزنامه نگار آمریکایی مستقر در پراگ ، تحلیلگر سیاسی و خبرنگار آزاد

دن لازار، روزنامه نگار تحقیقی ، نویسنده جنگ اعلام نشده آمریکا

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

ری مک گاورن، تحلیلگر سابق CIA و بنیانگذار متخصصان اطلاعاتی کهنه سرباز برای صلح

دنی سوورسن، سرگرد بازنشسته ارتش آمریكا و نویسنده “اختلافات میهنی: آمریكا در عصر جنگ بی پایان”

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]